Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

V3n0m

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  V3n0mGTA

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sprawdź czy Avast (lub inny AV) nie blokuje plików i bibliotek FiveM.
 2. Nie. Gdyby autorzy FiveM pozwolili grać na ich platformie na crack'owanych kopiach GTA to R* w tempie błyskawicznym zamknąłby cały ich projekt. Wystarczy trochę logicznego myślenia...
 3. V3n0m

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Jeśli już cytujesz paragrafy, to cytuj całość, zwłaszcza, że ty z kolei złamałeś paragraf nr. 1. Kto mieczem wojuje...
 4. Swoją drogą, tak patrząc daleko w przyszłość... to ciekawe jaką infrastrukturę online w GTA VI R* skonstruuje. Ciekawe czy wyciągną wnioski, bo jeśli znów 90% operacji będzie wykonywana po stronie klienta, a nie serwera to będzie "powtórka z rozrywki", czyli sesje pełne cheaterów.
 5. V3n0m

  pecet Spadki fps

  Dla ciebie może nie, ale dla GTA ma znaczenie. W szczególności na medium i ultra.
 6. V3n0m

  pecet Spadki fps

  Na jakim dysku twardym masz zainstalowane GTA? HDD czy SSD? Jeśli na HDD to być może dysk twardy się kończy lub ma dużo bad sector'ów.
 7. V3n0m

  pecet Error 1000.104

  Podziękujcie Rockstar'owi, że nie potrafią ogarnąć swoich serwerów. ;-)
 8. V3n0m

  pecet Problem z uruchomieniem gry

  Restart routera/modemu, restart PC. Jeśli nie pomoże to sprawdź czy coś nie blokuje połączenia z serwerami R*, np. firewall.
 9. V3n0m

  Stuttering w GTA V

  @Timi Kingston
 10. V3n0m

  pecet Lagi w gta

  Tak jak napisali wyżej @Cruzzer i @StepReco dołożenie 4gb RAMu powinno pomóc. Jeśli masz tylko 4GB RAMu i do tego GTA zainstalowane na powolnym dysku talerzowym (HDD) to pamięć gry przerzucana jest na dysk twardy i stamtąd doczytywana - stąd prawdopodobnie te lagi. Najbardziej komfortowa kombinacja dla GTA to dysk SSD + 16GB RAMU.
 11. Spróbuj tę kombinację (wciskane po kolei): Trójkąt, R2, Lewo, L1, Krzyżyk, Prawo, Trójkąt, Dół, Kwadrat, L1, L1, L1
 12. V3n0m

  xbox one Online gta5 nie działa.

  Gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji? Wszystkie DLC są zainstalowane?
 13. V3n0m

  oferuję Level up GTA Online

  Jakie cofnie? Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeśli ma wyższy lvl niż 75 to pozostanie bez zmian (przy pakiecie ekonomicznym).
 14. V3n0m

  pecet GTA się zacina

  A jak włączysz synchronizację pionową jest to samo?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×