Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

V3n0m

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O V3n0m

GTA Online

 • Social Club
  V3n0mGTA
 1. Swoją drogą, tak patrząc daleko w przyszłość... to ciekawe jaką infrastrukturę online w GTA VI R* skonstruuje. Ciekawe czy wyciągną wnioski, bo jeśli znów 90% operacji będzie wykonywana po stronie klienta, a nie serwera to będzie "powtórka z rozrywki", czyli sesje pełne cheaterów.
 2. pecet Spadki fps

  Dla ciebie może nie, ale dla GTA ma znaczenie. W szczególności na medium i ultra.
 3. pecet Spadki fps

  Na jakim dysku twardym masz zainstalowane GTA? HDD czy SSD? Jeśli na HDD to być może dysk twardy się kończy lub ma dużo bad sector'ów.
 4. pecet Error 1000.104

  Podziękujcie Rockstar'owi, że nie potrafią ogarnąć swoich serwerów. ;-)
 5. pecet Problem z uruchomieniem gry

  Restart routera/modemu, restart PC. Jeśli nie pomoże to sprawdź czy coś nie blokuje połączenia z serwerami R*, np. firewall.
 6. Stuttering w GTA V

  @Timi Kingston
 7. pecet Lagi w gta

  Tak jak napisali wyżej @Cruzzer i @StepReco dołożenie 4gb RAMu powinno pomóc. Jeśli masz tylko 4GB RAMu i do tego GTA zainstalowane na powolnym dysku talerzowym (HDD) to pamięć gry przerzucana jest na dysk twardy i stamtąd doczytywana - stąd prawdopodobnie te lagi. Najbardziej komfortowa kombinacja dla GTA to dysk SSD + 16GB RAMU.
 8. Spróbuj tę kombinację (wciskane po kolei): Trójkąt, R2, Lewo, L1, Krzyżyk, Prawo, Trójkąt, Dół, Kwadrat, L1, L1, L1
 9. xbox one Online gta5 nie działa.

  Gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji? Wszystkie DLC są zainstalowane?
 10. oferuję Level up GTA Online

  Jakie cofnie? Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeśli ma wyższy lvl niż 75 to pozostanie bez zmian (przy pakiecie ekonomicznym).
 11. pecet GTA się zacina

  A jak włączysz synchronizację pionową jest to samo?
 12. pecet Ban na securoserv

  Jakiś cheater na sesji dał Ci bana na CEO. Ban trwa chyba 20 minut.
 13. kupię Kupię konto social club z GTA V

  Może jeszcze...kartę Shark w tej cenie... ;-)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×