Skocz do zawartości

V3n0m

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Dni zwycięstwa

  2

V3n0m wygrał w dniu 11 sierpnia

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

5 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  V3n0mGTA
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ściągnij "GTA_Setup_Tool.exe" ze strony SocialClub/Pobieranie Gier (218MB), uruchom i w instalatorze wskaż ścieżkę w której GTA znajduje się na dysku.
 2. W RivaTuner Statistics Server w "Global/Application detection level" ustaw "None".
 3. Spróbuj uruchomić launcher gry jako administrator.
 4. Użyj GTA_Setup_Tool.exe klikając w "Pobierz dla Windows" po zalogowaniu na swoje konto Social Club, a w instalatorze wskaż ścieżkę do folderu z zainstalowanym GTA V: https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate
 5. Mówi ci coś "Kasa promocyjna"? Pewnie nie, skoro zadajesz pytanie na które odpowiedź znajduje się w jednym z kilku pierwszych zdań opisu usługi. Brak słów...
 6. Prawdopodobnie brakuje w systemie którychś paczek Microsoft Visual C++ Redistributable.
 7. Przytrzymaj na padzie przycisk podglądu. Otworzy się menu interakcji i tam powinna znajdować się ta opcja.
 8. Fiatem 126p również można wjechać na autostradę. Inną kwestią jest to czy zdołasz pojechać "przepisowe" 140km/h i czy taka jazda jest komfortowa. 😉
 9. Ta konfiguracja sprzętu kompletnie nie nadaje się do gier. Na Twoim miejscu zastanawiałbym się nad złożeniem nowego sprzętu do gier od A do Z, bo "grzebanie" w tym raczej mija się z celem. I cóż z tych 4 wątków skoro jest to budżetowy procesor (najniższa półka ze stajni Intela), który najwyżej nadaje się do podstawowych zadań, a nie do gier. Do gier absolutne minimum to i3 i cztery rdzenie. Płyta główna nie ma bezpośredniego wpływu na liczbę FPS'ów, natomiast odpowiada za jakość komunikowania się poszczególnych podzespołów co ma wpływ na sprawność całego sprzętu.
 10. https://forum.fivem.net/t/how-to-stream-vehicles-models-from-server-to-client/274?source_topic_id=5839
 11. Zmień nazwę folderu "Documents\Rockstar Games" na "Rockstar Games.BACKUP", zrestartuj Steam i spróbuj.
 12. Optymalizacja FiveM'a leży i kwiczy - stąd znaczny spadek FPS'ów w porównaniu z GTA Online. A dodatkowo amatorskie skrypty lub zła konfiguracja serwerów wzmaga ten efekt.
 13. Spróbuj zrobić w ten sposób: 1. Skopiuj cały folder z zawartością Grand Theft Auto V i nazwij go np. "Grand Theft Auto V (kopia)" (tzw. kopia bezpieczeństwa). 2. Odinstaluj GTA V poprzez Panel Sterowania/Programy i funkcje. 3. Jeśli program odinstalowujący nie usunął folderu "Grand Theft Auto V" to usuń go ręcznie. 4. Zmień nazwę katalogu "Grand Theft Auto V (kopia)" na "Grand Theft Auto V". 5. Uruchom "GTA_Setup_Tool.exe" Jeśli i to nie pomoże to znaczy, że masz coś ostro "namieszane" i nie obejdzie się bez pobrania całej gry.
 14. Nie tylko. Narzędzie to może również naprawić uszkodzoną instalację GTA V, gdy podamy w nim ścieżkę do istniejących plików gry.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum