Skocz do zawartości

V3n0m

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Dołączył

 • Dni zwycięstwa

  4

Wszystko napisane przez V3n0m

 1. Zmień nazwę folderu "Dokumenty/Rockstar Games/GTA V/profiles" na "profiles.old" i spróbuj ponownie zsynchronizować stan zapisów z chmury.
 2. Wygląda to na problem z Internetem, a konkretniej gubienie pakietów danych lub gwałtowne zmiany w przepustowości. Być może winny jest router/modem lub operator udostępniający łącze. Będąc w grze klawiszem Home wejdź w menu, kliknij w zębatkę/ustawienia i sprawdź ustawienia dotyczące sieci. Jeśli operator nie blokuje portów Twojego łącza, a Ty przekierowałeś je poprawnie w routerze to "Typ NAT" powinien być "Otwarty" i jest to najlepsza możliwa opcja dla gry w GTA Online. Warto również włączyć UPnP w konfiguracji routera. Jeśli problem z teksturami występuje tylko w Online to przyczyną może być to co napisałem wyżej - Internet. Natomiast jeśli w singleplayer dzieje się tak samo to może oznaczać usterkę lub żużycie dysku twardego.
 3. Przenieś wszystkie pliki i foldery GTA do docelowej lokalizacji, a następnie zrób to co napisałem w wątku poniżej:
 4. Ściągnij "GTA_Setup_Tool.exe" ze strony SocialClub/Pobieranie Gier (218MB), uruchom i w instalatorze wskaż ścieżkę w której GTA znajduje się na dysku.
 5. W RivaTuner Statistics Server w "Global/Application detection level" ustaw "None".
 6. Użyj GTA_Setup_Tool.exe klikając w "Pobierz dla Windows" po zalogowaniu na swoje konto Social Club, a w instalatorze wskaż ścieżkę do folderu z zainstalowanym GTA V: https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate
 7. Mówi ci coś "Kasa promocyjna"? Pewnie nie, skoro zadajesz pytanie na które odpowiedź znajduje się w jednym z kilku pierwszych zdań opisu usługi. Brak słów...
 8. Prawdopodobnie brakuje w systemie którychś paczek Microsoft Visual C++ Redistributable.
 9. Przytrzymaj na padzie przycisk podglądu. Otworzy się menu interakcji i tam powinna znajdować się ta opcja.
 10. Fiatem 126p również można wjechać na autostradę. Inną kwestią jest to czy zdołasz pojechać "przepisowe" 140km/h i czy taka jazda jest komfortowa. ?
 11. Ta konfiguracja sprzętu kompletnie nie nadaje się do gier. Na Twoim miejscu zastanawiałbym się nad złożeniem nowego sprzętu do gier od A do Z, bo "grzebanie" w tym raczej mija się z celem. I cóż z tych 4 wątków skoro jest to budżetowy procesor (najniższa półka ze stajni Intela), który najwyżej nadaje się do podstawowych zadań, a nie do gier. Do gier absolutne minimum to i3 i cztery rdzenie. Płyta główna nie ma bezpośredniego wpływu na liczbę FPS'ów, natomiast odpowiada za jakość komunikowania się poszczególnych podzespołów co ma wpływ na sprawność całego sprzętu.
 12. https://forum.fivem.net/t/how-to-stream-vehicles-models-from-server-to-client/274?source_topic_id=5839
 13. Zmień nazwę folderu "Documents\Rockstar Games" na "Rockstar Games.BACKUP", zrestartuj Steam i spróbuj.
 14. Optymalizacja FiveM'a leży i kwiczy - stąd znaczny spadek FPS'ów w porównaniu z GTA Online. A dodatkowo amatorskie skrypty lub zła konfiguracja serwerów wzmaga ten efekt.
 15. Spróbuj zrobić w ten sposób: 1. Skopiuj cały folder z zawartością Grand Theft Auto V i nazwij go np. "Grand Theft Auto V (kopia)" (tzw. kopia bezpieczeństwa). 2. Odinstaluj GTA V poprzez Panel Sterowania/Programy i funkcje. 3. Jeśli program odinstalowujący nie usunął folderu "Grand Theft Auto V" to usuń go ręcznie. 4. Zmień nazwę katalogu "Grand Theft Auto V (kopia)" na "Grand Theft Auto V". 5. Uruchom "GTA_Setup_Tool.exe" Jeśli i to nie pomoże to znaczy, że masz coś ostro "namieszane" i nie obejdzie się bez pobrania całej gry.
 16. Nie tylko. Narzędzie to może również naprawić uszkodzoną instalację GTA V, gdy podamy w nim ścieżkę do istniejących plików gry.
 17. Użyj GTA_Setup_Tool.exe (około 220MB) klikając w "Pobierz dla Windows" po zalogowaniu na swoje konto Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate
 18. Sprawdź czy Avast (lub inny AV) nie blokuje plików i bibliotek FiveM.
 19. Nie. Gdyby autorzy FiveM pozwolili grać na ich platformie na crack'owanych kopiach GTA to R* w tempie błyskawicznym zamknąłby cały ich projekt. Wystarczy trochę logicznego myślenia...
 20. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Jeśli już cytujesz paragrafy, to cytuj całość, zwłaszcza, że ty z kolei złamałeś paragraf nr. 1. Kto mieczem wojuje...
 21. Swoją drogą, tak patrząc daleko w przyszłość... to ciekawe jaką infrastrukturę online w GTA VI R* skonstruuje. Ciekawe czy wyciągną wnioski, bo jeśli znów 90% operacji będzie wykonywana po stronie klienta, a nie serwera to będzie "powtórka z rozrywki", czyli sesje pełne cheaterów.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum