Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

V3n0m

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Dołączył

 • Dni zwycięstwa

  4

Wszystko napisane przez V3n0m

 1. Zmień nazwę folderu "Dokumenty/Rockstar Games/GTA V/profiles" na "profiles.old" i spróbuj ponownie zsynchronizować stan zapisów z chmury.
 2. Wygląda to na problem z Internetem, a konkretniej gubienie pakietów danych lub gwałtowne zmiany w przepustowości. Być może winny jest router/modem lub operator udostępniający łącze. Będąc w grze klawiszem Home wejdź w menu, kliknij w zębatkę/ustawienia i sprawdź ustawienia dotyczące sieci. Jeśli operator nie blokuje portów Twojego łącza, a Ty przekierowałeś je poprawnie w routerze to "Typ NAT" powinien być "Otwarty" i jest to najlepsza możliwa opcja dla gry w GTA Online. Warto również włączyć UPnP w konfiguracji routera. Jeśli problem z teksturami występuje tylko w Online to przyczyną może być to co napisałem wyżej - Internet. Natomiast jeśli w singleplayer dzieje się tak samo to może oznaczać usterkę lub żużycie dysku twardego.
 3. Jeśli kupisz GTA V na innym koncie Steam lub wersję SocialClub bez Steam wtedy tak.
 4. Przenieś wszystkie pliki i foldery GTA do docelowej lokalizacji, a następnie zrób to co napisałem w wątku poniżej:
 5. Ściągnij "GTA_Setup_Tool.exe" ze strony SocialClub/Pobieranie Gier (218MB), uruchom i w instalatorze wskaż ścieżkę w której GTA znajduje się na dysku.
 6. W RivaTuner Statistics Server w "Global/Application detection level" ustaw "None".
 7. Spróbuj uruchomić launcher gry jako administrator.
 8. Użyj GTA_Setup_Tool.exe klikając w "Pobierz dla Windows" po zalogowaniu na swoje konto Social Club, a w instalatorze wskaż ścieżkę do folderu z zainstalowanym GTA V: https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate
 9. Mówi ci coś "Kasa promocyjna"? Pewnie nie, skoro zadajesz pytanie na które odpowiedź znajduje się w jednym z kilku pierwszych zdań opisu usługi. Brak słów...
 10. Prawdopodobnie brakuje w systemie którychś paczek Microsoft Visual C++ Redistributable.
 11. Przytrzymaj na padzie przycisk podglądu. Otworzy się menu interakcji i tam powinna znajdować się ta opcja.
 12. https://forum.fivem.net/t/how-to-stream-vehicles-models-from-server-to-client/274?source_topic_id=5839
 13. Zmień nazwę folderu "Documents\Rockstar Games" na "Rockstar Games.BACKUP", zrestartuj Steam i spróbuj.
 14. Optymalizacja FiveM'a leży i kwiczy - stąd znaczny spadek FPS'ów w porównaniu z GTA Online. A dodatkowo amatorskie skrypty lub zła konfiguracja serwerów wzmaga ten efekt.
 15. Spróbuj zrobić w ten sposób: 1. Skopiuj cały folder z zawartością Grand Theft Auto V i nazwij go np. "Grand Theft Auto V (kopia)" (tzw. kopia bezpieczeństwa). 2. Odinstaluj GTA V poprzez Panel Sterowania/Programy i funkcje. 3. Jeśli program odinstalowujący nie usunął folderu "Grand Theft Auto V" to usuń go ręcznie. 4. Zmień nazwę katalogu "Grand Theft Auto V (kopia)" na "Grand Theft Auto V". 5. Uruchom "GTA_Setup_Tool.exe" Jeśli i to nie pomoże to znaczy, że masz coś ostro "namieszane" i nie obejdzie się bez pobrania całej gry.
 16. Nie tylko. Narzędzie to może również naprawić uszkodzoną instalację GTA V, gdy podamy w nim ścieżkę do istniejących plików gry.
 17. Użyj GTA_Setup_Tool.exe (około 220MB) klikając w "Pobierz dla Windows" po zalogowaniu na swoje konto Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate
 18. Sprawdź czy Avast (lub inny AV) nie blokuje plików i bibliotek FiveM.
 19. Nie. Gdyby autorzy FiveM pozwolili grać na ich platformie na crack'owanych kopiach GTA to R* w tempie błyskawicznym zamknąłby cały ich projekt. Wystarczy trochę logicznego myślenia...
 20. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Jeśli już cytujesz paragrafy, to cytuj całość, zwłaszcza, że ty z kolei złamałeś paragraf nr. 1. Kto mieczem wojuje...
 21. Swoją drogą, tak patrząc daleko w przyszłość... to ciekawe jaką infrastrukturę online w GTA VI R* skonstruuje. Ciekawe czy wyciągną wnioski, bo jeśli znów 90% operacji będzie wykonywana po stronie klienta, a nie serwera to będzie "powtórka z rozrywki", czyli sesje pełne cheaterów.
 22. Dla ciebie może nie, ale dla GTA ma znaczenie. W szczególności na medium i ultra.
 23. Na jakim dysku twardym masz zainstalowane GTA? HDD czy SSD? Jeśli na HDD to być może dysk twardy się kończy lub ma dużo bad sector'ów.
 • Ostatnia aktywność

  1. 0

   Samotne sejsje

  2. 0

   SwagRP - RolePlay WL OFF na długie lata!

  3. 1

   Social Club

  4. 0

   [FiveM] [RP] Serwer LimeRP

  5. 0

   Gta V problem

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum