Skocz do zawartości

V3n0m

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Dni zwycięstwa

  2

Wszystko napisane przez V3n0m

 1. Ściągnij "GTA_Setup_Tool.exe" ze strony SocialClub/Pobieranie Gier (218MB), uruchom i w instalatorze wskaż ścieżkę w której GTA znajduje się na dysku.
 2. W RivaTuner Statistics Server w "Global/Application detection level" ustaw "None".
 3. Spróbuj uruchomić launcher gry jako administrator.
 4. Użyj GTA_Setup_Tool.exe klikając w "Pobierz dla Windows" po zalogowaniu na swoje konto Social Club, a w instalatorze wskaż ścieżkę do folderu z zainstalowanym GTA V: https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate
 5. Mówi ci coś "Kasa promocyjna"? Pewnie nie, skoro zadajesz pytanie na które odpowiedź znajduje się w jednym z kilku pierwszych zdań opisu usługi. Brak słów...
 6. Prawdopodobnie brakuje w systemie którychś paczek Microsoft Visual C++ Redistributable.
 7. Przytrzymaj na padzie przycisk podglądu. Otworzy się menu interakcji i tam powinna znajdować się ta opcja.
 8. Fiatem 126p również można wjechać na autostradę. Inną kwestią jest to czy zdołasz pojechać "przepisowe" 140km/h i czy taka jazda jest komfortowa. 😉
 9. Ta konfiguracja sprzętu kompletnie nie nadaje się do gier. Na Twoim miejscu zastanawiałbym się nad złożeniem nowego sprzętu do gier od A do Z, bo "grzebanie" w tym raczej mija się z celem. I cóż z tych 4 wątków skoro jest to budżetowy procesor (najniższa półka ze stajni Intela), który najwyżej nadaje się do podstawowych zadań, a nie do gier. Do gier absolutne minimum to i3 i cztery rdzenie. Płyta główna nie ma bezpośredniego wpływu na liczbę FPS'ów, natomiast odpowiada za jakość komunikowania się poszczególnych podzespołów co ma wpływ na sprawność całego sprzętu.
 10. https://forum.fivem.net/t/how-to-stream-vehicles-models-from-server-to-client/274?source_topic_id=5839
 11. Zmień nazwę folderu "Documents\Rockstar Games" na "Rockstar Games.BACKUP", zrestartuj Steam i spróbuj.
 12. Optymalizacja FiveM'a leży i kwiczy - stąd znaczny spadek FPS'ów w porównaniu z GTA Online. A dodatkowo amatorskie skrypty lub zła konfiguracja serwerów wzmaga ten efekt.
 13. Spróbuj zrobić w ten sposób: 1. Skopiuj cały folder z zawartością Grand Theft Auto V i nazwij go np. "Grand Theft Auto V (kopia)" (tzw. kopia bezpieczeństwa). 2. Odinstaluj GTA V poprzez Panel Sterowania/Programy i funkcje. 3. Jeśli program odinstalowujący nie usunął folderu "Grand Theft Auto V" to usuń go ręcznie. 4. Zmień nazwę katalogu "Grand Theft Auto V (kopia)" na "Grand Theft Auto V". 5. Uruchom "GTA_Setup_Tool.exe" Jeśli i to nie pomoże to znaczy, że masz coś ostro "namieszane" i nie obejdzie się bez pobrania całej gry.
 14. Nie tylko. Narzędzie to może również naprawić uszkodzoną instalację GTA V, gdy podamy w nim ścieżkę do istniejących plików gry.
 15. Użyj GTA_Setup_Tool.exe (około 220MB) klikając w "Pobierz dla Windows" po zalogowaniu na swoje konto Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/activate
 16. Sprawdź czy Avast (lub inny AV) nie blokuje plików i bibliotek FiveM.
 17. Nie. Gdyby autorzy FiveM pozwolili grać na ich platformie na crack'owanych kopiach GTA to R* w tempie błyskawicznym zamknąłby cały ich projekt. Wystarczy trochę logicznego myślenia...
 18. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Jeśli już cytujesz paragrafy, to cytuj całość, zwłaszcza, że ty z kolei złamałeś paragraf nr. 1. Kto mieczem wojuje...
 19. Swoją drogą, tak patrząc daleko w przyszłość... to ciekawe jaką infrastrukturę online w GTA VI R* skonstruuje. Ciekawe czy wyciągną wnioski, bo jeśli znów 90% operacji będzie wykonywana po stronie klienta, a nie serwera to będzie "powtórka z rozrywki", czyli sesje pełne cheaterów.
 20. Dla ciebie może nie, ale dla GTA ma znaczenie. W szczególności na medium i ultra.
 21. Na jakim dysku twardym masz zainstalowane GTA? HDD czy SSD? Jeśli na HDD to być może dysk twardy się kończy lub ma dużo bad sector'ów.
 22. Podziękujcie Rockstar'owi, że nie potrafią ogarnąć swoich serwerów. ;-)
 23. Restart routera/modemu, restart PC. Jeśli nie pomoże to sprawdź czy coś nie blokuje połączenia z serwerami R*, np. firewall.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum