Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Bartooo123

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bartooo123

GTA Online

 • Social Club
  Bartooo123
 1. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Ej czemu nie mam Sary w znajomych? Nie kradł nikomu kasy ani nic. Ruszam się tylko raz na jakiś czas aby nie zostać wyrzuconym z sesji. @Namo o co chodzi?
 2. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Może trochę łagodniej ? Ja do ciebie mówię normalnie a ty do mnie od razu z wyzwiskami. Nie możemy tego załatwić jak normalni ludzie ? Ja ci tylko zadałem pytanie. Nie zacząłem ci jechać po rodzinie ani nic takiego. Dobra teraz zadam pytanie i mam nadzieje że się normalnie dogadamy. Czy będę mógł wrócić jeszcze dziś do sesji ? Jeśli tak to po jakim czasie ? Jeśli nie to czy jak wykupie znowu dostęp to będę mógł ?
 3. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Nie było to napisane w regulaminie. Chyba że chcesz to podciągnąć pod punkt o tym aby się zbytnio nie poruszać. W takim razie się z tobą zgodzę bo ty jesteś tu Szefem. A czy będę mógł wrócić do sesji ? Jeśli tak to po jakim czasie ?
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  Cześć@Namo Chciałem się zapytać czemu zostałem usunięty z sesji przez głosowanie ? Stosowałem się do regulaminu a mimo to zostałem usunięty. Czy będę mógł jeszcze wrócić ? Jeśli tak to za jaki czas ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×