Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Meega33

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Gta112

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Meega33

  Przeciętna jednostka do GTA

  Dzięki za materiały, wiadomo, że taki PC nadaje się do "lekkich" operacji .
 2. Meega33

  Przeciętna jednostka do GTA

  Głównie o to chodzi, cena jak wcześniej wspomniałem była ot tak podaną, myślałem, że za taką cenę uda się coś złożyć, bądź kupić gotowego. Biorę pod uwagę tylko używane kilkuletnie podzespoły, tak aby złożyć przeciętnego PC od którego zbyt wiele nie będę oczekiwał - granie na podstawowych ustawieniach, w miarę płynnie
 3. Meega33

  Przeciętna jednostka do GTA

  Temat PS4 sobie odpuśćmy, jestem w stanie dołożyć do tego PC, tylko ile, gdyż nie wiem za ile można złożyć taki komputer. Cenę podałem taką, bo nie mam zbytnio pojęcia na ten temat
 4. Meega33

  Przeciętna jednostka do GTA

  Rozumiem, że Cię to śmieszy, lecz będzie wystarczajacy, takie mam wymagania. Nie jestem graczem, więc podstawowa jednostka na niedzielne granie czy przeglądanie Internetu w zupełności wystarczy. Swoją drogą PS4 za mniej niż 1000? W sumie ciekawe..
 5. Meega33

  Przeciętna jednostka do GTA

  Myślę, że 1000 powinien wystarczyc, być może aż nadto. Oczywiście biorę pod uwagę komponenty używane
 6. Jasno i przejrzyście, aczkolwiek Rockstar w tym tygodniu się nie popisał
 7. Witam. Potrzebuję konfiguracji komputera do pogrania w GTA. Jako iż nie jestem wymagający, wystarczy gra w ustawieniach minimalnych (średnie w tej grze), byleby w rozdzielczości FullHD i przynajmniej te 40-50 kl/s. Ktoś poleci coś w tym temacie ?
 8. Meega33

  pecet Problem z updatem

  W moim przypadku wystarczyło stworzenie drugiego konta z uprawnieniami administratora oraz ponowna instalacja na innej partycji dysku.
 9. Meega33

  pecet Problem z updatem

  Podpinam się pod zapytanie, mam ten sam problem. GTA swieżo po instalacji

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum