Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recommended Posts

Ne musisz, ja jestem bardziej za tym żeby ci co dostali bana poszli sobie gdzieś indziej z kimś innym grać. Opłata ma ograniczyć stękanie i jęczenie o unbana.

Jak swoje zachowanie? napisałem że dostałem za konkretne pytanie poczym maciek wydał dźwięki jak by dochodził i powiedział "ło boże..." i dostałem bana z treścią "dałn w chuj"

Stary prawie godzinę czasu ci tłumaczyłem jak się zarejestrować na ts i pół godziny dołączałeś do ekipy na social club a i tak źle dołączyłeś.

Widać, że nie przeczytałeś regulaminu.

Przed chwilą, Filipek napisał:

powiedziano mi że źle dołączyłem...

No bo tak było bo nie widziałeś na liście aktywnych członków ekipy np Nirchani chociaż był na ts w tym samym czasie.

1 minutę temu, Filipek napisał:

po wpisaniu w ekipach Toster wyskoczyła mi tylko jedna

Jakbyś czytał kanał informacyjny o czym mówi regulamin pkt. 6 dotyczący teamspeak to nie musiałbyś nic szukać bo tam jest link do ekipy na Socialclub.

• Lubię to 3

• Podobna zawartość

• Przez Piotruś Gniadzik
      Poszukuję aktywnej ekipy dla siebie i kumpla do wspólnej gry w wolnych sesjach , napadów , i innych zabaw .
      Mikrofon każdy z nas posiada
      discord -a mamy , znamy i używamy
      no i oczywiście 18 + jest .
      Zapraszam na Social Cluba - Garrusek2.0
    • Przez AAnaniXX
      Jak myślicie czy działą coś takiego jak ban protection do używania free mod menu?
    • Przez Xandaris
      Jest jakis sposob na solo sesje bez zadnych czitow itp? Kiedys dzialalo alt+enter , ale teraz juz nie dziala. ;/ 

Czy istnieje cos takiego jak Anty ban?
    • Przez chmielecky
      Szukam ogarnięte osóbki do gry, napady itp. Lvl nie musi byc wysoki, sam mam 17. 
    • Przez TheZjo
      Witam poszukuje 2 osob do ekipy głownie do robienia napadów . Posiadam 42 lv 
      wymagan co do wieku nie mam . Wraz z kolega mamy po 17 lat. 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.