Skocz do zawarto┼Ťci
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
BIALYPL91

ps4 Hakerzy Biznesu PS4

Rekomendowany post

#ekipa #hbpl #ps4
Hey ho, hey ho! Panie i Panowie, robimy ponownie nab├│r do ekipy HBPL. (Hakerzy Biznesu PL)┬á­čöą
Jeste┼Ťmy nie za du┼╝─ů, ale pomocn─ů ekip─ů. Robimy razem paczki, sprzeda┼╝ towar├│w, napady, listy gier, wy┼Ťcigi i wszystko co mo┼╝liwe. Pomagamy ÔÇ×biedniejszymÔÇŁ w zarabianiu hajsu, raczej nie jeste┼Ťmy ÔÇ×oraczamiÔÇŁ, ale i takie dni si─Ö trafiaj─ů, ze trzeba sesje wyczy┼Ťci─ç.┬á­čśé
Szukamy aktywnych graczy w wieku 16+ a najlepiej 18+. 
KOMUNIKATYWNYCH ludzi! Mamy grupę na ps4 i na messengerze, wiec zawsze można liczyć na pomoc. 
Zainteresowane osoby pisać do mnie  na ps 4 Bialy91PL na ps. 
Zapraszamy do wsp├│lnej gry┬á­čÖé┬á!

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz pisa─ç i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼╝eli masz konto, zaloguj si─Ö aby pisa─ç ze swojego konta.

Go┼Ť─ç
Odpowiedz...

×   Wklei┼ée┼Ť tre┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia wypowied┼║ zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  

• Facebook

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez olokowiec
      Witam mam pewien problem bo na gta jak gram GTARP to mam problem ┼╝e albo auto mi skacze ci─ůgle do g├│ry lub znikaj─ů tekstury czasem mi si─Ö podczas jazdy autem zacina gta robi┼éem reinstala i aktulizacja sterownik├│w i nadal to samo m├│j sprz─Öt to i7 2600┬á p┼éyta g├│wna┬áfujitsu d2990-a1┬á pami─Ö─ç ram ddr3 8 gm karta graficzna nividia gtx 1060 6 gb no nie wydaje mi si─Ö ┼╝eby to by┼éa wina sprz─Ötu dzi─Ökuje i czekam na odpowiedz┬á
    • Przez KatLxrd555
      Czy je┼╝eli dosta┼éem perma ban na moje konto gta 5 online i kupi┼ébym inne konto czy b─Öd─Ö m├│g┼é si─Ö zalogowa─ç i normalnie gra─ç w gta online je┼╝eli mam gr─Ö kupion─ů na steam ?
    • Przez Muchomor
      Witam serdecznie jestem ┼Ťwie┼╝y w tych tematach i troch─Ö nie ogarniam mianowicie chcia┼ébym zagra─ç na multiplayer tam gdzie mo┼╝na rozmawia─ç / udawa─ç g┼éosem kogo┼Ť innego. Nie mam bladego poj─Öcia jak wej┼Ť─ç na taki serwer oraz co na nim robi─ç, istniej─ů mo┼╝e jakie┼Ť poradniki ? Podstawy tego wirtualnego ┼Ťwiata :D
  • Tagi

• Kto przegl─ůda

Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.
├Ś
  • Utw├│rz nowe...

Wa┼╝na informacja

Ta strona u┼╝ywa ciasteczek aby dawa─ç najlepsz─ů jako┼Ť─ç korzystania ze spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum