Skocz do zawartości
zbiggie

pecet Jak dołączyć do publicznej sesji, w której będziesz sam?

Recommended Posts

Zdarzyło się Wam kiedyś tak, że nagle bez żadnego powodu wyrzuciło wszystkich graczy w sesji i zostałeś tylko Ty?
Nauczycie się jak zrobić ten bug na zawołanie.
Sposób który Wam pokaże, działa w 100%, testowałem go razem ze znajomymi i nie wymaga zadnego dodatkowego oprogramowania.

Krok 1. Uruchamiamy GTA Online i dołączamy do jakiejkolwiek sesji publicznej.
Krok 2. Uruchamiamy menedżera zadań i przechodzimy w zakładkę "WYDAJNOŚĆ"
GuezqSp.png

Krok 3. W zakładce wydajność uruchamiasz "MONITOR ZASOBÓW"

DjPCFOU.png

Krok 4. W Monitorze zasobów, w zakładce "Przegląd" szukacie procesu "GTAV.exe", klikacie na owy proces prawym przyciskiem myszki i klikacie "WSTRZYMAJ PROCES"

ujyBeYS.png

Krok 5. Czekamy 5-10 sekund i powtarzamy krok 4, z tym że zamiast wstrzymywania procesu wznawiamy go.
Krok 6. PROFIT, sesja powinna być pusta :), zaproś znajomych i miłego spokojnego farmienia paczek/samochodów!
W wypadku dołączenia innego gracza wystarczy powtórzyć czynność, a raczej nieproszony gość nie będzie już przeszkadzał.

źródło

Edytowano przez zbiggie
  • Lubię to 1

Po co tak kombinować. Na yt jest filmik buch blantowski solo sesja publiczna proste i, działa. Zawsze robie gdy chce wozić paczki czy tam inne gówna hehe

Tak na x1 ale na pc działa bez zarzutu, trzeba zrobić jak mówi na filmiku sposób na 100%. Od znajomych mam zamówienia na online żeby im zrobić solo sesje :)

@Namo spoko nigdy nie próbowałem żadnych programów, zostawiam to ludziom co sie na tym znają :). sposób od bucha to stworzenie listy gier z jednym wyścigiem np przestępcze okrążenie czy jakoś tak, uruchamiasz walisz jedno okrążenie ok 30 sek po wyścigu na komunikacie o graczach dajesz restart, czekasz aż tam sie wszystko załaduje ponownie i wychodzisz z lobby, następnie cieszysz się pustą sesją. Całośc trwa jakieś 2,5 minuty :)

Powiem tak. Utrudniacie sobie życie jak moja matka. Szybciej i ergonomicznej:

Trzymać ALT + ENTER przez ok 10 sek.

Dotychchczas robiłem to tak że przytrzymywałem ALT + ENTER. Teraz przez ten sposób mam czarny ekran i musze robic restart PC. Twój sposób pomógł Dzięki ! :D

Siema, ja używam do tego programu "NetLimiter". Dzięku niemu można wybrać który program/gra ma mieć obcięte łącze. Wystarczy zaznaczyć ptaszek przy GTA Online, ustawić limit download/upload na 5 kbs na parę sekund i wyłączyć ten limit, po chwili powinno cię przekierować do pustej sesji.  Ale dosyć często wywala przez to z serwera i wyświetla się komunikant że utracono połączenie sieciowe itd itp. Mimo wszystko na ogół działa :).

Pozdro!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez PlanterPL
      Szukam ekipy do gry w GTA.
      Mam 14 lat
      Mam 120 lvl i jestem doświadczonym graczem.
      Posiadam ts3, discord, skype
      Twój wiek i lvl nie mają znaczenia
      Chętni niech dodadzą mnie na social clubie.
      https://socialclub.rockstargames.com/member/planterpl // Nick w grze: PlanterPL

• Przez Mikserel
      Czy jest jakiś sposób abym mógł dołączyć do niego na sesji  (Ja mam pc on ma ps 4

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.