Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Pomoc przy optymalizacji :(

Opublikowano

Hej :) 

Kupiłam sobie niedawno gta V, natomiast mam problem z optymalizacją.. Pomimo tego,że zmieniłam ustawienia i ten pasek jest zielony to jest tragedia. Nie mam pomysłu jak to odpalić żeby dosyć płynnie działało ,a większość porad jakie znalazłam nie dają rady. Największy problem jest podczas jazdy, zacina się obraz co parę lub paręnaście sekund. Mam laptopa firmy Dell. Model : Inspiron 5558. Karte mam GeForce 920M ,a procesor procesor Intel (R) Core (TM) i3-5005U przy 2,00 GHz. W grze mam ustawiony DirectX 10. W sumie nie znam się za bardzo także jeśli coś jeszcze mam podać to dajcie znać ;) PS. Wiem,że procesor jest za słaby natomiast mam inne gry ,które także wymagały lepszego ale dają radę przy zmienianiu ustawień. Będzie coś z tego czy pieniądze poszły w las? 

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, alexandretta napisał:

Hej :) 

Kupiłam sobie niedawno gta V, natomiast mam problem z optymalizacją.. Pomimo tego,że zmieniłam ustawienia i ten pasek jest zielony to jest tragedia. Nie mam pomysłu jak to odpalić żeby dosyć płynnie działało ,a większość porad jakie znalazłam nie dają rady. Największy problem jest podczas jazdy, zacina się obraz co parę lub paręnaście sekund. Mam laptopa firmy Dell. Model : Inspiron 5558. Karte mam GeForce 920M ,a procesor procesor Intel (R) Core (TM) i3-5005U przy 2,00 GHz. W grze mam ustawiony DirectX 10. W sumie nie znam się za bardzo także jeśli coś jeszcze mam podać to dajcie znać ;) PS. Wiem,że procesor jest za słaby natomiast mam inne gry ,które także wymagały lepszego ale dają radę przy zmienianiu ustawień. Będzie coś z tego czy pieniądze poszły w las? 

Zmniejsz zaludnienie i zróżnicowanie ludzi w ustawieniach gry tak by pasek u ciebie był w połowie . Następnie zmniejsz  ustawienia tekstur też w tych ustawieniach wideo itp . Zrób ustawienia na średnie lub niskie i zobacz jak się gra .....

Możesz zaktualizować też DirectX 10 do 11.

Kupując raczej tego laptopa dałeś się nabić w butelkę, a sprzedawca płakał jak go sprzedawał. 

Opublikowano
  • Autor

Spróbuje zmienić w wideo bo grzebałam tylko w grafice. A pasek jest zielony i tak jak piszesz jest w połowie.

DirectX mam zaktualizowany.

A laptopa w sumie kupiłam już parę lat temu i służył mi głównie do nauki ? Miałam komputer stacjonarny ale wysiadł więc teraz gram na tym. Wiem,że nie jest najlepszy ale minie parę miesięcy zanim zainwestuje w nowy i wtedy już będę brać pod uwagę gierki. 

Opublikowano
Dnia 4.02.2020 o 21:06, alexandretta napisał:

Spróbuje zmienić w wideo bo grzebałam tylko w grafice. A pasek jest zielony i tak jak piszesz jest w połowie.

DirectX mam zaktualizowany.

A laptopa w sumie kupiłam już parę lat temu i służył mi głównie do nauki ? Miałam komputer stacjonarny ale wysiadł więc teraz gram na tym. Wiem,że nie jest najlepszy ale minie parę miesięcy zanim zainwestuje w nowy i wtedy już będę brać pod uwagę gierki. 

Nie inwestuj w laptopa no chyba, że musisz być mobilny.

Do grania stacjonarny i na mocnej płycie głównej to będzie na lata już. . 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.