Skocz do zawartości

Recommended Posts

SpecyfiQ    0

Witam!!
Mam pytanie co do postaci przeniesiona z XboX 360 na platformę PC. Postać została przeniesiona w grudniu nie 2016 roku a po aktualizacji 6 Marca 2017 roku po której wstrzymano przenoszenie postaci ze starszych wersji gry czyli XboX 360, PS3 na XboX One, PS4 i PC moja przeniesiona postać gdy chcę nią zagrać wyskakuje błąd. Czy na tej postaci już nie można grać, czy może ktoś wie jak to naprawić? Konto nigdy nie było modowane anie nie używałem cheatów. 
Pozdrawiam i z góry dziękuje za jakieś informacje. 

Namo    1464
14 godzin temu, SpecyfiQ napisał:

została przeniesiona w grudniu nie 2016 roku a po aktualizacji 6 Marca 2017 roku

To wreszcie kiedy została postać przeniesiona?

SpecyfiQ    0

czytac ze zrozumieniem nie potraficie? jak nikt z was nie potrafi mi pomóc to po kiego chuja odpowiadacie? a ty NAMO nie wycinaj kawalka tylko przeczytaj dalej i pomysl

Namo    1464

@SpecyfiQ wiesz jaki jest twój problem? Rzucałeś kamieniami na szkołę. Nie stosujesz interpunkcji i przez to nikt nie potrafi zrozumieć tego co piszesz.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Arbuzik4
      Tak jak w temacie szukam ludzi do wspólnego grania. mam 71 lvl 16 lat. Jeżeli ktoś jest chętny to dodajcie na sc ..Negan..1
    • Przez WolakXD
      Siema , 
      Mam chęc pogrania w GTA online ,
      jest problem bo gdy wciśne przycisk home , wejde w ustawienia i tam w sieć,
      to pisze mi UPD czy tam NAT  jest zablokowane
      Mam internet z VEctry więc nie da się grzebać w ustawieniach routera
      Chodzi tu chyba o przekierowanie portów ale nwm jak to zrobić i czy to to
      Prosze o pomoc 
      Pozdrawiam!