Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Ukradzione konto i Identyfikator platformy

Opublikowano

Witam, dostałem e-mail, napisany po chińsku! (znalazłem tutaj podobny problem i wiem że zostaje mi jedynie napisanie do Rockstara, tyle tylko że nie wiem co to jest Identyfikator platformy (SteamID, PSNID, Gamertag). Używam PC-towego launchera

  • Odpowiedzi 6
  • Wyświetleń 9,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

konto udało sie odzyskać poprzez ten sam cholerny email. Jednak wciąż nie wiem co to ten identyfikator i gdzie go znaleźć.

Opublikowano
16 godzin temu, bobpcio napisał:

konto udało sie odzyskać poprzez ten sam cholerny email. Jednak wciąż nie wiem co to ten identyfikator i gdzie go znaleźć.

Identyfikator platformy (SteamID, PSNID, Gamertag) wejdź w ustawienia profilu na SC i na pasku tam gdzie się wpisuje np, stronę jakąś.  Jest Twój identyfikator zaczyna się tak https://pl.socialclub.rockstargames.com/     ..........

Edytowane przez Recon

Opublikowano
Dnia 8.04.2020 o 17:59, bobpcio napisał:

konto udało sie odzyskać poprzez ten sam cholerny email. Jednak wciąż nie wiem co to ten identyfikator i gdzie go znaleźć.

Witam, jak Ci się to udało? bo ja mam maila ze mi zmieniono po prostu maila do konta mojego jakby i teraz zostaje z gra i wykorzystanym już kodem przez kogoś innego

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.