kikimistrz

pecet
Jak sterowniki instalować po formacje WINDOWS 7

9 postów w tym temacie

Jakie sterowniki i programy instalować po pełnym formacje windows 7 ?PROSZĘ O SZYBKO ODPOWIEDŹ

Nie uważasz  że już za późno. Post jest z 20 maja a dzisiaj jest 18 lipca :D

1 osoba lubi to

2 godziny temu, kikimistrz napisał:

GTX 970 INTEL I5 4690 RAM 16 

dalej nie masz sterów ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Fass
      Witam. Mam problem z GTA online, otóż instalowałem mody (lspdrf jak chce ktos wiedziec), ale cos nie poszlo po mojej myśli i teraz  przez jakiś plik, mod nie jestem w stanie uruchomić GTA online. dla waszej świadomości nie wiem który plik jest modem, więc potrzebuje jakiegoś ss waszych plików GTA 5 (bez modów) żebym mógł sprawdzić czy macie takie same jak ja i pousuwać te które nie macie. w ostateczności przeinstaluje gta 5 ale tego bym nie chciał, sami wiecie ile to czekania przy średniawym necie  jak macie jakieś inne propozycje to piszcie  dzięki!
    • Przez style
      Witajcie, jakiś czas temu kupiłem sobie GTA, aby grać online i ogólnie jest ok, ale co jakiś czas podczas gry niezależnie czy w sesji jest 3 graczy czy 18 osób nagle wyskakują naraz okienka z z informacją gracz taki i taki opuścił sesję...
      Po ponownym zalogowaniu bardzo często loguje mnie do pustej sesji lub gdzie jest kilka osób i te osoby po chwili też opuszczają sesję i zostaję sam. Dziś np udało mi się pograć przez 30 minut w sesji gdzie były 22 osoby i nagle wszyscy opuścili sesję.
      Mam internet w UPC 60 mega i łączę się przez router (nie mam możliwości kablem).  W innych grach typu Fifa 17, Counter strike czy Battlefield 4 nigdy nie miałem takiej sytuacji. 
      I tu prośba i pytanie do Was o co w tym chodzi ? 
    • Przez dogry.pl
      Na youtube nie moge znalezc zadnego poradnika jak to naprawic, zainstalowalem na dysku D:, nie moge odpalic gry oto co mam przed oczami ratuunkuuu
      tak bez konca

• Przez JottaSpace99PL
      W GTA Online włączyłem na chwilę misję żeby kupić całą amunicję za ok. 100 tys.$, no i jak wyłączyłem misję to nie dostałem amunicji i usunęło mi te 100 tys.$. Próbowałem to zrobić drugi raz i też straciłem pieniądze. Proszę o pomoc 
    • Przez BRUNISSJ
      Sprzedam konto Social Club z GTA 5 Bez Bana , Online czyste nie ma żadnej postaci 
      Cena ; 50 zł PSC/PayPal