Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problem przy odpalaniu GTA online

Opublikowano

Sprawa wygląda następująco: Gdy odpalam GTA online, przy końcu ładowania moj monitor rozłącza mi się z komputerem i po prostu się wyłącza. Próbowałam podłączyć kabel DP i faktycznie na tym wejściu mniej razy mnie wywalało, jednak tylko na początku, więc wróciłam do HDMI i dalej to samo. Gdy wchodzę w GTA fabularne to jest wszystko okej, gra chodzi płynnie do momentu gdy nie wejdę do samochodu, wtedy całą gra się zacina i muszę wyłączyć i włączyć komputer, skróty klawiszowe nie działają. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki karty graficznej i monitora.

Specyfikacja :

geforce GTX 1060 

core i5 

64GB RAM

Nie wiem czy mam coś jeszcze dopisać, tak szczerze to jestem zielona w temacie komputerów itd, przepraszam za to. 

  • Odpowiedzi 4
  • Wyświetleń 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, KotelekKiller2005 napisał:

Sprawa wygląda następująco: Gdy odpalam GTA online, przy końcu ładowania moj monitor rozłącza mi się z komputerem i po prostu się wyłącza. Próbowałam podłączyć kabel DP i faktycznie na tym wejściu mniej razy mnie wywalało, jednak tylko na początku, więc wróciłam do HDMI i dalej to samo. Gdy wchodzę w GTA fabularne to jest wszystko okej, gra chodzi płynnie do momentu gdy nie wejdę do samochodu, wtedy całą gra się zacina i muszę wyłączyć i włączyć komputer, skróty klawiszowe nie działają. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki karty graficznej i monitora.

Specyfikacja :

geforce GTX 1060 

core i5 

64GB RAM

Nie wiem czy mam coś jeszcze dopisać, tak szczerze to jestem zielona w temacie komputerów itd, przepraszam za to. 

Zapytam tak ile lat masz komputer? Kiedy ostatnio go czyściłaś? Ile czasu mija od włączenia do wyłączenia się kompa. Jakiś dźwięk słychać.

Czy bez gry też się wyłącza komputer np przy YT lub innych czynnościach. Jeśli tak to prawdopodobnie masz kończący się zasilacz.

Opublikowano
  • Autor

Komputer był czyszczony dwa dni temu, problem pojawia się najczęściej przy GTA, na trybie fabularnym caly czas w tym samym momencie rozłącza się z komputerem, komputer mam około dwa lata, nie jest to stary i słaby sprzet - predator g1. Czyściłam obydwa dyski, zarówno jak i sam komputer w środku przedmuchalam. Gdy rozłącza się z monitorem podczas gry słychać tylko jakby bardzo zacinający się dźwięk. Gdy siedze na yt czy czymkolwiek innym nie związanym z grami jest wszystko okej. 

Opublikowano
23 godziny temu, KotelekKiller2005 napisał:

Komputer był czyszczony dwa dni temu, problem pojawia się najczęściej przy GTA, na trybie fabularnym caly czas w tym samym momencie rozłącza się z komputerem, komputer mam około dwa lata, nie jest to stary i słaby sprzet - predator g1. Czyściłam obydwa dyski, zarówno jak i sam komputer w środku przedmuchalam. Gdy rozłącza się z monitorem podczas gry słychać tylko jakby bardzo zacinający się dźwięk. Gdy siedze na yt czy czymkolwiek innym nie związanym z grami jest wszystko okej. 

Acha dobra wiadomość. Przeczytaj i zobacz 

Zobacz zasilacz i jeśli jest zakurzony to trzeba go przeczyścić powietrzem są takie jak areozol pod nazwą sprężone powietrze. Dostępne w większości sklepów z akcesoriami do komputerów. 

Sprawdź połączenia ich zamocowanie musi być pewne. Wysuń i wsuń ponownie kości też.  Oczywiście przy wyłączonym zasilaniu i najlepiej abyś miała rozładowane ładunki z siebie bo każdy z nas przewodzi jakiś ładunki elektryczne , które są niebezpieczne dla elektroniki. Nie dotykaj elektroniki bezpośrednio tylko wpierw obudowę , a potem dopiero pod zespół. 

Jeśli masz drugi kabel HDMI to zobacz na tym drugim jak będzie. Kable nie są drogie lepiej wybierać te z wyższej półki i z stykami pozłacanymi , a sam przewód by był w oplocie. Możliwe , że to może być tylko kabel. Najlepiej gdybyś miała od kogoś pożyczyć i sprawdzić nawet jakiś inny by się upewnić.

Taki dźwięk to występuje pod obciążeniem grafiki tylko w grze tak. Dobrze zrozumiałem. A jak wygląda przy oglądaniu np filmów z YT, czy jest tak samo, czy nie dotyczy.

Wyjmij kartę graficzną przeczyść jej styki i ponownie pewnie włóż w gniazdo. Musisz usłyszeć klik lub poczuć , że siedzi pewnie nie ma luzu. 

Jeśli chodzi o samą grę to zrób weryfikację plików gry w ustawieniach launchera.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.