Skocz do zawartości

Recommended Posts

xlipax    0

Laptop hp 

Ram 8gb

Procek: intel core i7 2x 2.6ghz

Grafika: AMD Radeon r7 m440 2gb

Mój problem polega na tym ze na najniższych ustawieniach i na najniższej rozdzielczości gra odtwarza się niczym pokaz slajdów w powerpoincie. Kolejne pytanie: najniższe ustawienia to średnie?  Do wyboru mam srednie/wysokie/b. wysokie/ultra. Bardzo proszę o pomoc

xlipax    0

Dysk hdd, sterowniki aktualne.

3 godziny temu, Maciek napisał:

Specyfikacja jego karty graficznej. Na tym gównie to ci nawet pasjans będzie lagować.

Co Ty wgl mowisz. Na wielu forach czytalem i GTA V smiga na o klase gorszych sprzetach. Niepokoi mnie to, że wszystko powyłączane, cienie, synchro, itp, i nawet bez roznicy jaka rozdzieczosc czy 800x600 czy 1366x768 strasznie mi laguje gre.

Maciek    721

w karcie graficznej nie tylko liczy się ilość pamieci vram ale także szyna pamięci w twoim przypadku biedne 64bit, przepustować pamięci taktowanie rdzenia graficznego i pamięci akurat u ciebie dają radę

xlipax    0

Ok, to raczej nie wina karty graficznej, gra chodzi w miarę płynnie nawet na bardzo wysokich ustawieniach. Zaczyna mi lagowac po ok. 30 minutach gry, czy może byc to spowodowane przegrzaniem się któregoś z podzespołów? Podkładkę chlodzaca posiadam

Maciek    721

być może dlatego że się grzeje. im chłodniejszy podzespoł tym większa wydajność. kombinuj z tymi ustawieniami graficznymi

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Arbuzik4
      Tak jak w temacie szukam ludzi do wspólnego grania. mam 71 lvl 16 lat. Jeżeli ktoś jest chętny to dodajcie na sc ..Negan..1
    • Przez WolakXD
      Siema , 
      Mam chęc pogrania w GTA online ,
      jest problem bo gdy wciśne przycisk home , wejde w ustawienia i tam w sieć,
      to pisze mi UPD czy tam NAT  jest zablokowane
      Mam internet z VEctry więc nie da się grzebać w ustawieniach routera
      Chodzi tu chyba o przekierowanie portów ale nwm jak to zrobić i czy to to
      Prosze o pomoc 
      Pozdrawiam!