SiDżej

Propozycje zmian na forum

11 postów w tym temacie

Jeżeli masz propozycję na poprawę forum pisz pod spodem!

Zapraszam do dyskusji.

Edytowano przez SiDżej
bo tak
4 osoby lubią to

,,Zgłoś tosta" jeżeli ktoś z ekipy coś przeskrobał wstaw post z dowodami a komisarz zajmie się resztą

Edytowano przez SiDżej
3 osoby lubią to

Ja proponuję zrobić zakładkę LIVE tak jak na JaRock.pl tylko, że tu będą streamy Tostów i ekip zaprzyjaźnionych.

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciek
      Chciałbym zaprosić wszystkie tosty na niedzielny off-road. Jeżeli nie jedziesz do cioci, babci albo nie będziesz umierać z powodu świątecznego kaca, wpadnij na ekipowego team speak'a toster.pl
      Start 13.00
    • Przez Sbcwow6
      Da ktoś link do trainera na pc za free? gdzie da się kasą rzucać?
    • Przez Moniek
      Hejka.

Jak wiecie nasze forum obsługuję Tapatalk'a więc chciałbym pokazać jak z niego korzystać. Wymagane jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS lub Windows Phone.
      1. Pobieramy aplikację na swój telefon. (W moim przypadku pobrałem ją ze Sklepu Play)

2. Po pobraniu aplikacji otwieramy ją oraz dodajemy forum lub bloga.

3. Teraz możemy wyszukać interesujące nas fora lub blogi. Ja chcąc wyszukać to forum wpisałem w wyszukiwarce frazę "GTA Forum" zjechałem w dół i w kategorii "Fora" na pierwszej pozycji widniało nasze forum. (w tym miejscu możemy dodać inne fora i blogi które przeglądamy)

4. Klikamy przycisk FOLLOW przy interesującym nas forum, następnie na dole NAST.

5. Teraz zostało nam tylko zalogowanie się do forum.

6. Od teraz możemy cieszyć się aplikacją Tapatalk na nasz telefon.

Pozdrawiam
      @Moniek

• Przez SiDżej
      Po pierwsze
      Zobacz regulamin ekipy toster.
      Po drugie
      Upewnij się że twój profil SocialClub jest publiczny, jeżeli nie wejdź na [Link] i ustaw wszystko zgodnie ze zdjęciem poniżej.
      Po trzecie
      Upewnij się że Ekipa Toster jest u ciebie aktywną ekipą. Jeżeli nie to wejdź na Social Club ekipy i kliknij Ustaw jako aktywną ekipę.

Po czwarte
      Wejdz na tą strone i opisz siebie, wyślij pod regulaminem link do twojego profilu z Social Club oraz nick z TeamSpeaka. Jeżeli nie wiesz jak zainstalować TSa, zobacz ten poradnik. Po zrobieniu wszystkiego, wyślij!
      Przykładowe zgłoszenie:
      Po piąte
      Czekaj aż rozpatrzą twoje zgłoszenie. 
      Jeżeli spodobał się ci ten poradnik kliknij ,,Lubię to" pod postem i zostaw komentarz.