Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

SiDżej

Propozycje zmian na forum

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz


 • Podobna zawartość

  • Przez St0m4chMajster
   Sprzedam konto SC z 133LVL i 2 kontami money lobby w znajomych. Konto mam od roku po kupieniu money lobby gra mi się znudziła. Mam odblokowane/kupione większość najlepszych rzeczy (np. Bombushka, Hydra, Najlepsze Biuro w Maze Banku, Najdroższy dom, Opressor z rakietami, X80 Proto, Bunkier, Hangar). Cena do ustalenia
   Kontakt : [email protected] / prywatne wiadomości.
  • Przez Maciek
   Chciałbym zaprosić wszystkie tosty na niedzielny off-road. Jeżeli nie jedziesz do cioci, babci albo nie będziesz umierać z powodu świątecznego kaca, wpadnij na ekipowego team speak'a toster.pl
   Start 13.00
  • Przez Sbcwow6
   Da ktoś link do trainera na pc za free? gdzie da się kasą rzucać?
  • Przez Moniek
   Hejka.

   Jak wiecie nasze forum obsługuję Tapatalk'a więc chciałbym pokazać jak z niego korzystać. Wymagane jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS lub Windows Phone.
   1. Pobieramy aplikację na swój telefon. (W moim przypadku pobrałem ją ze Sklepu Play)

   2. Po pobraniu aplikacji otwieramy ją oraz dodajemy forum lub bloga.

   3. Teraz możemy wyszukać interesujące nas fora lub blogi. Ja chcąc wyszukać to forum wpisałem w wyszukiwarce frazę "GTA Forum" zjechałem w dół i w kategorii "Fora" na pierwszej pozycji widniało nasze forum. (w tym miejscu możemy dodać inne fora i blogi które przeglądamy)

   4. Klikamy przycisk FOLLOW przy interesującym nas forum, następnie na dole NAST.

   5. Teraz zostało nam tylko zalogowanie się do forum.

   6. Od teraz możemy cieszyć się aplikacją Tapatalk na nasz telefon.

   Pozdrawiam
   @Moniek

    

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×