Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Frajerzy do odstrzału z Ekipy Toster

Maciek

Rekomendowany post

4 minuty temu, Vinylv2 napisał:

Może coś powiesz zanim zgłosisz ? bo ja ci pomagam z postacią i tam jeszcze ciastek był jakoś nic nie mówiłeś tylko mi motor niszczyłeś i auto

sam chciałeś żeby ci auto zniszczyć ale cię nie zabijałem pomyśl trochę ! ty mnie zabiłeś 3 razy a mówiłem ogarnij się to nie a czy jak uderzyłem ci w samochód maczetą to powód aby zabijać ??? moim zdaniem nie więc pomyśl wiele osób na ciebie narzeka nie tylko ja wiec daruj sobie na zdjęciu jasno widać zabiłeś mnie 3 razy bez żadnego powodu a ja nikogo nie zabijam ponieważ regulamin tego zabrania a ja go przestrzegam !

Edytowano przez GamerLive

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

Przed chwilą, Vinylv2 napisał:

Czekam na nagranie jak mnie ostrzegasz 

Nagrania nie mam bo nie nagrywałem idioto po chuj mam to nagrywać ??? pomyśl ! A co do zdj to jasno mówi zabijałeś mnie 3 razy a mówiłem ci żebyś się ogarnoł a nie mnie zabijał a co do auta powtarzam po raz ostatni sam chciałeś żebym ci je rozjebał czego ty kurwa nie rozumiesz wiele ludzi wkurwiasz i myślisz że jesteś śmieszny ale tak nie jest !

Nagrywać poto aby mieć dowody ? A co do zdjęcia no to nie powiem kto mnie 1 zabił... i nadal mówie nie ostrzegałeś 

człowieku kurwa zrobiłem to raz! ale po to aby było po równo zabiłeś ty mnie a ja ciebie raz a ty pomimo tego zabiłeś jeszcze 2 razy więc się ogarnij człowieku nie mam zamiaru więcej z tobą rozmawiać to co się z tobą stanie zadecyduje Namo nie ja ale ja tylko informuję że złamałeś regulamin a ty się zachowujesz jak kiedyś ten pojebany NickusPL jesteś dosłownie taki sam więc się ogarnij więcej powtarzam nie odpisuję na twoje komentarze co się stanie z tobą zadecyduje Namo nie ja !

To ty się ogarnij niepotrzebnie drame na forach robisz 

zgłosiłem cię dlatego że mnie zabijasz więc się ogarnij ty nie ja ja cie nie zabijałem kurwa nie rozumiesz to idź do lekarza decyzja o banie dla ciebie należy do namo ja więcej nie odpisze na twoje durne wytłumaczenie które nie jest prawdą 

Cześć,

Zauważyłem, że kilka osób regularnie korzysta z naszego TSa, pomimo, że nie są w Tostach. Niektórzy przy tym wybitnie uprzykrzają grę. Np. taki Tananos non stop lata za mną i próbuje mnie odstrzelić. Do tego wysyła poke z przezwiskami. (link poniżej)

Nie widzę powodu, aby takim ludziom pozwalać na zaśmiecanie naszego TSa, więc zwracam się z prośbą o zbanowanie delikwenta. Gdyby potrzeba było więcej dowodów, dajcie znać, a z pewnością narobię więcej. :)

Pozdro Tosty!

Tananos 2.jpg

20 godzin temu, GamerLive napisał:

Chciałem zgłosić kolesia który zabił mnie na sesji swobodnej mimo tego że regulamin tego zakazuje następnie uciekł na tryb pasywny.

Profil tego kolesia https://socialclub.rockstargames.com/member/filip2004lock

Jeśli można to się wtrące,ten gracz został już wyrzucony z ekipy czy poprostu go nie ma w ekipie ? Bo nie widze u niego w profilu żeby był w Tostach.

tumblr_m9jv5lYFib1qesypno1_r1_500.gif

Witam.

Nie jestem już w ekipie TOST ale podczas przeglądania plików na kompie znalazłem ciekawe zdięcia. W tym czasie byłem w ekipie,gracz kabanosik2005 zabił mnie łącznie chyba około 4 razy ale niestety znalazłem tylko te dwa screeny :)

12121212.png

212121212121.png

Edytowano przez RooTl3s

tumblr_m9jv5lYFib1qesypno1_r1_500.gif

• Namo zmienił tytuł na Frajerzy do odstrzału z Ekipy Toster
  • Namo podpiął i odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez raflem
      Yamaguchi-gumi
      Cześć, poszukujemy osób do grupy przestępczej zajmującej się głównie handlem bronią i praniem brudnych pieniędzy. Nie jesteśmy żadną bojówką, chociaż zaszaleć od czasu do czasu też trzeba :). Staramy się nie rzucać w oczy, grać w cieniu i nie afiszować się z naszą przynależnością. Szukamy osób, które idą w Crime nie dla strzelania się z policją i innymi ekipami, ale takich które myślą nieszablonowo, analitycznie i strategicznie..
      Czego wymagamy?
      - Aktywności
      - Kultury osobistej
      - Wzajemnego szacunku
      - Otwartej głowy
      - Chęci do czerpania przyjemności z innych aktywności, niż strzelanie. 
      - Preferowane osoby niekonfliktowe
      - Wykazania inicjatywy
      - Mile widziane postaci o azjatyckich korzeniach, chodź nie jest to wymóg.
      - Pomysłowości
      - Dojrzałości emocjonalnej, psychicznej
      - Cierpliwości
      No i oczywiście zdania wl'ki
      Co zapewniamy?:
      - Hierarchia adekwatna do umiejętności
      - Możliwość realnego rozwoju i wpływu na organizację
      - Skrypt organizacji
      - Organizację, która posiada już struktury, ekonomię i określony majątek
      - Dbałość o szczegóły swojej rozgrywki
      - Docenienie zaangażowania
      - Grupę dojrzałych i ogarniętych życiowo osób.
      - Szansę dołączenie do organizacji, która stawia na kulturę, wzajemny szacunek i rozgrywkę prowadzoną w cichy i mało konfliktowy sposób.
      - Znalezienie dla siebie roli. Aktualnie szukamy osób:
      Księgowych - Ogarnięcie DC organizacji, kontrola majątku i zadbanie o stawianie celów rozwojowych. Paradoksalnie bardzo ciężkie zdanie. Coś wiem na ten temat...
      Planistów - Osoby zajmujące się napadami i ich planowaniem. W to miejsce poszukujemy osób, które wykażą się czymś dużo większym niż skoki z krawędzi i plany zajeżdżania kanałów betoniarkami.
      Kokoromiru - nie zainteresowany zastanawianiem się nad rzeczami wymienionymi wyżej ? Cóż, ranga ta jest odpowiedzią na twoje wymagania. Będziesz zwykłym żołnierzem w naszej organizacji. Otrzymasz od nas konkretne zadania do wykonania na dany dzień, oraz normy do wyrobienia na dany tydzień. Obstawiasz transakcje, dajesz propozycje, i zajmujesz się wszystkim po trochu. Takich ludzi też potrzebujemy, jak każda organizacja.
      Jeżeli masz na siebie pomysł i nie jesteś pewny, czy u nas miałby on rację bytu, albo masz jakieś wątpliwości i pytania, to napisz. Odpowiem na każde twoje pytanie.
      Nie bierzemy każdego! Przed próbą dołączenia zastanów się czy jesteś w stanie prowadzić rozgrywkę w wymieniony sposób. Stawiamy na ciche działanie.

Kontakt:
      Discord: raflem#2681

• Przez g0dzisk
      Siema moze ktos bedzie wiedzial co zrobic,a wiec jak dostaje bana na serwerze rp to dostaje go tez moj ziomek nie mamy zadnych kont powiazanych razem,mamy osobny internet.
    • Przez Lesandi
      Szukam trzech osób, z którymi mógłbym wykonać napady w GTA online. Mile widziane doświadczenie w ich robieniu oraz mikrofon dla lepszej komunikacji.
      Mój tag PS4: AdamNewAlone (Avatar wojskowy w zielonym berecie ;d) 
      Zapraszam
    • Przez UjaX
      Szukam ludzi do gry nie jest wymagany wiek tylko żeby były ogarnięte 
      Ludzie do ekipy wszyscy miłe widziani wymagany DC
      Ekipa: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/first_real_gold_team/wall
      DC: https://discord.gg/ZBWetNz
      Moje konto roadster : https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/UjaXPro/

A
    • Przez ArturMaslonka
      Witam
      Mam taki problem z emblematem ekipy taki że jak stworzę emblemat ekipy (logo) to mi pisze że wszystko jest gdyż jak chce ustawić go jako logo to mi go nie pokazuje proszę pomocy 
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online