Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Miejsce to klub  nocny.ale z autam to ciężko powiedzieć bo kupiłem ta kartę sharka 8,000,000 i wpadłem w szał zakopow. I te auta które miałem już chyba że trzy mi znikły w sumie tyle doliczyłem a o ilu zapomniałem i s tego salonu jak zamawiałem to myślę że nie dotarła do mnie połowa może trochę mniej. 13 aut kupiłem z czego 6 może 7 dotarło. 

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Polub nas na Facebook

• Poinformuj znajomych

Lubisz GTA Forum? Poinformuj o nas znajomych!
  • Podobna zawartość

• Przez Namo
      Mam do sprzedania dużą ilość kont które mają bana w GTA Online ale można na nich grać w tryb fabularny GTA V i na serwerach FiveM. Aktywowane legalnymi kluczami zazwyczaj z G2A na platformę Socialclub. Służyły mi one do sypania hajsu na Money Lobby lub testowania haxów.
      Aby kupić takie konto wpierw skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej w celu potwierdzenia dostępności takiego konta. Gdy otrzymasz potwierdzenie wystarczy wysłać donate w kwocie 30 zł dla PSC, 25 zł dla pozostałych typów płatności i 50 zł przez SMS.
      Po otrzymaniu danych do logowania możesz zmienić adres e-mail przypisany do konta na swój oraz hasło. Możesz też zmienić nick. Zostajesz wtedy jedynym właścicielem takiego konta z aktywną grą GTA 5 ale bez możliwości gry w GTA Online.
    • Przez Yanglegend
      Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]
      "Ekipa" stworzona wczoraj:
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ultra_prawilniaki
      Steam:
      http://steamcommunity.com/profiles/76561198012301269
      Teamspeak:
      Address: 178.217.186.86   Port: 10906
      Channel: Full Metal Rage (grupa2 jest bez hasła)
    • Przez JordanX
      Pełny access do kont!
      IMPULSE VIP - $50 / 186PLN
      OZARK - $28 / 104PLN
      LUNA - $25 / 93PLN
      PHANTOM X Deluxe Edition -  $27 / 100PLN
      Paragon Platinum - $45 / 167PLN
      Menace - $24 / 90PLN
      Wszystkie = $199 / 740PLN
      Płatność: Paypal [Only]
    • Przez Venso
      Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! 
      Chciałbym Was zaprosić na mój kanał YouTube, gdzie aktualnie nagrywam let's playe z fabuły GTA San Andreas! :D
      Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UCl0HpveIqkjnwVufBqiA25g
    • Przez xPatryx9
      Mam pytanie. Jeśli zainstaluje mody do GTA V to czy żeby później zagrać na Online trzeba będzie przeinstalować grę? Kolega mi tak powiedział ale chcę zasięgnąć informacji na forum. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
  • Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum