Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez mmakiller
      Problem jak w temacie,  musiałem wcześniej odrzucić telefon gdy dzwonił Simeon i teraz nie mogę kupić żadnej nieruchomości.  Grałem kilka godzin, zalogowałem się od nowa w on line . Próbowałem z sklepem bo dużo filmików ma yt jest ze niby tak,  ale nic nie działa.  Ktoś pomoże? 
    • Przez dawidd24
      Witam. Mam problem z brakiem ikonek misji głównych. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić żeby odblokować ? Jeździłem wszystkimi postaciami i nic, mam jakieś wiadomości od Trevora żeby nauczy się strzelać ( Franklin) i latać samolotem (Michael) ale nie ma żadnych znaczników. W załączniku dodaje zdjęcia z map i misji które przeszedłem

• Przez VwzG
      Mam problem z grania z kolegą ja mam PS4 a kolega Xbox one s i jak dodaje do w social club to mi po ponownego włączeniu Gta5 nadal go nie mam znajomych tak samo z ekipą?? O co chodzi??
    • Przez Mientki
      Cześć. Tydzień temu wykupilem na miesiąc internet na ps4.
      Chciałem pograć w gta online, ale nie chce mi się w ogóle połączyć online. Wyskakuje komunikat, że : "Usługi sieciowe rockstar są chwilowo niedostępne. "
      I tak już od tygodnia codziennie. 
      Niemam zielonego pojęcia co zrobić, może ktoś podpowie co zrobić. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. 

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online