Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

LastSideRP
https://discord.gg/8r8GUfvYE6
Co Oferujemy?:

[:brain:] Doświadczona, i profesjonalna Administracja!

[:wrench:] Dopracowane skrypty, które ulepszane są z dnia na dzień!

[:rocket:] Dobra optymalizacja, która pozwoli Ci na przyjemną rozgrywkę!

[:eyeglasses:] Przejrzyste Menu wraz z HUD'em oraz Radio IC!

[:bar_chart:] Stabilne 64 sloty (Z możliwością zwiększenia do 128!)

[:man_technologist_tone2:] Chęć na propozycje graczy! (Wszystkie są rozpatrywane!)

[:police_officer_tone1::man_mechanic::medical_symbol:] Otwarta rekrutacja do wszystkich frakcji!

[:gun:] Doświadczony sztab Developerski!

3 Rodzaje Narkotyków!

Broń Długa!

Jeżeli przeczytałeś reklamę, dziękujemy! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!
(Codziennie 30+ Osób!)

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez ToricoRP
      Siemka, czy jesteś starszym graczem fivema bądź nowym który szuka ciekawego serwera roleplay? Jeśli tak to chciałbym cię zaprosić na serwer Whipe RP 15+ który niedługo wystartuje. Na naszym serwerze znajdziesz 2 Wyspy Los Santos oraz Cayo Perico. Jeśli myślisz sobie bruh pewnie to takie samo gówno jak inne , otóż nie mamy własne skrypt interiory i wiele wiele innych fajnych rzeczy , Fajne auto na naszym serwerze możesz już kupić za jedyne 50 tyś a nie za 10 mln. Na naszym serwerze staramy się utrzymać wysoki poziom roleplay’u stawiając głównie na interakcje między graczami oferując im szereg różnorodnych aktywności na 3 różnych wyspach. Tak! na naszym serwerze mamy 2 różne wyspy a dokładnie to Los Santos oraz Cayo Perico na których doświadczycie różnych przygód i przeżyć. Jeśli jesteś zainteresowany To wejdź na naszego discorda przeczytaj regulamin i zdaj wl.  Whipe RP
      https://discord.gg/vQaVH758jX

• Przez KOWALJSBP
      Rockstar nie moze mi znalezc GTA V mam gre na steam pobrałem ją drugi raz i znow to samo gdy odpalam gre przez 5 minut jest wczytywanie i nagle wyskakuje zamykanie nie wyswietla sie zadna ikona na pasku zadan nie wiem co juz robic przegrzebalem caly internet i nic nie znalzlem POMOCY!!!!!!!!!!!!!!
    • Przez domi22310
      Poszukuje ludzi ktorzy chcą odgrywac Chamberlain The families na serverze ohayorp
      kontakt dc - HeZu#5063
      Wymagania -
      zdana wl na serverze ohayorp
      16+
    • Przez pawciu
      Witam. Ostatnio gdy pobrałem gta i chciałem je włączyć wyskakiwało mi że jestem offline. Po przełączeniu internetu z rutera na dane komórkowe wszystko działa prawidłowo. Dodam że gdy jestem podłączony do routera nie działają mi żadne strony rockstara. Robiłem reinstall launchera, social clubu i samego gta. Jak zrobić żeby wszystko działało z internetu z routera.

• Przez Neonor
      Witam, mam problem związany z wgrywanie samochodów sposobem add-on przez program open4.
      Kiedy wgrywam samochody i normalnie wrzucam wszystko tak jak jest napisane w pliku ReadMe. No i włączam GTA i po chwili po prostu samo się wyłącza
      Nie wiem co robić ? odinstalowałem już wszystko co niepotrzebne i nic, i nie mam pojęcia co jest tego przyczyną bo kiedyś normalnie wszystko chodziło a teraz nic ?
      Za każdą pomocną odp. Dziękuje 🙂

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online