Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Brak misji głównych tryb fabularny

Rekomendowany post

Witam. Mam problem z brakiem ikonek misji głównych. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić żeby odblokować ? Jeździłem wszystkimi postaciami i nic, mam jakieś wiadomości od Trevora żeby nauczy się strzelać ( Franklin) i latać samolotem (Michael) ale nie ma żadnych znaczników. W załączniku dodaje zdjęcia z map i misji które przeszedłem

IMG_20210226_074750_1.jpg

IMG_20210226_074643.jpg

IMG_20210226_074913_1.jpg

IMG_20210226_074847.jpg

IMG_20210226_080739.jpg

• Odpowiedzi 1
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Zdjęcia z postu

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Barlxrd
      Witam, mam problem: nie dostałem 1mln$ z przed dwóch miesięcy ( miesiąc temu nie dostałem ponieważ nie grałem cały miesiac jak coś) i wczoraj pojawiła mi się wiadomość przy włączaniu GTA i kliknąłem dany przycisk aby odebrać ten milion i nie dostałem go 

Co mam zrobić aby dostać te 2 miliony
    • Przez Barrlxrd
      Witam, mam problem: nie dostałem 1mln$ z przed dwóch miesięcy ( miesiąc temu nie dostałem ponieważ nie grałem cały miesiac jak coś) i wczoraj pojawiła mi się wiadomość przy włączaniu GTA i kliknąłem dany przycisk aby odebrać ten milion i nie dostałem go 
      Co mam zrobić aby dostać te 2 miliony
    • Przez ANCZiK
      Mam problem z magazynowaniem w klubie nocnym. Jest problem z technikami którzy nie chcą zbierać do klubu Matryc i produktów organicznych, codziennie spędzam na jednej sesji z ok.6 godzin, jeżeli chodzi o marychę to jest full w wytwórni, w Drukarni banknotów brakuje dosłownie trochę do full, tym czasem Meta nie jest full a i tak się zapełniła w klubie.
    • Przez wiewi0rka9090
      Kupiłem centrum mobilne i ulepszyłem w nim insurgenta i gdy go zniszczyłem zmiany się nie zapisały co robić pls straciłem 600k
    • Przez Tajemniczy__Pro
      Szukam członków do Ekipy PL Elita Mistrzów na ps4... zainteresowanych zapraszam na priv 

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online