Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Problem jak w temacie,  musiałem wcześniej odrzucić telefon gdy dzwonił Simeon i teraz nie mogę kupić żadnej nieruchomości.  Grałem kilka godzin, zalogowałem się od nowa w on line . Próbowałem z sklepem bo dużo filmików ma yt jest ze niby tak,  ale nic nie działa.  Ktoś pomoże? 

• Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez MaksDekowiecpl
      Jestem nowy nie wiem czy są serwery RP-roleplay na ps4 zamierzam sie przygotować do takich serwerów ponieważ ani razu nie odpaliłem onlina na ps4 grałem na ps3 przez chwile lecz na ps4 jeszcze nie chciałbym sie dopytać ponieważ szukałem na internecie odpowiedzi i są rózne odpowiedzi
    • Przez TheKingmax97
      Cześć!
      Razem z garstką starej ekipy szukamy chętnych do rozgrywania list gier. Chodzi o to, aby spotykać się wieczorami i zrelaksować się grając przeróżne tryby, od wyścigów po LTS. Jedynymi wymogami są wiek +18 oraz co ważniejsze, kultura osobista. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez wiadomość prywatną bądź na mój PSN: TheKingmax97.
      Pozdrawiam!
    • Przez Namo
      Dziś trafia do oferty usługa modowania kasy w GTA Online na platformie Playstation 4.
      Cennik:
      GTA$ 30 000 000 - 25 EUR - 125 PLN
      GTA$ 40 000 000 - 30 EUR - 145 PLN
      GTA$ 50 000 000 - 35 EUR - 165 PLN
      GTA$ 60 000 000 - 40 EUR - 190 PLN
      GTA$ 75 000 000 - 50 EUR - 235 PLN
      GTA$ 100 000 000 - 60 EUR - 280 PLN
      GTA$ 125 000 000 - 70 EUR - 335 PLN
      GTA$ 150 000 000 - 80 EUR - 370 PLN
      GTA$ 175 000 000 - 90 EUR - 420 PLN
      GTA$ 200 000 000 - 100 EUR - 460 PLN
      GTA$ 250 000 000 - 115 EUR - 530 PLN
      GTA$ 300 000 000 - 130 EUR - 600 PLN
      Żeby oddać na modowanie swoje konto PS4 należy wysłać donate w kwocie równej wymienionej w cenniku. 
      Dla PLN przez Tipply lub Tipo.live lub w EUR przez Streamelements.
      Po wysłaniu donate w wiadomości prywatnej na forum przesłać należy dane logowania PSN z wyłączoną weryfikacją dwuetapową.
      Na koncie w banku postaci musisz mnieć nie mniej jak GTA$ 700 000. Konsola musi być wyłączona w trakcie modowania. Musisz mieć wykupioną opcję Playstation Plus.
      W ciągu 24 godzin konto zostanie zmodowane. Zalecana jest zmiana danych logowania na tymczasowe na czas modowania konta.
      Proszę pisać pw w razie pytań.

• Przez Hanys1
      Witam kolegów. Jestem nowy na forum. Mam takie pytanko co by mi ktoś wytłumaczył z czym się to je😁 a więc tak, posiadam wszystkie wytwórnie, do tej pory latałem tam i nazot żeby zasilić te kurwidołki w zasoby żeby forsę zarobić. Teraz postanowiłem kupić klub nocny i właśnie jak to jest z tymi zasobami we wytwórniach, wiem że technicy sami sprowadzają do klubu co trzeba ale czy zostawić ich żeby robili swoje czy ja osobiście też mam ogarniać zasoby w tych wytwórniach co by mieć większe zyski? Proszę o proste wytłumaczenie, nie jakieś głupie teksty od kogoś co napierd... Od uj wie ile czasu i obrósł w piórka. Pozdrowionka
    • Przez dawidd24
      Witam. Mam problem z brakiem ikonek misji głównych. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić żeby odblokować ? Jeździłem wszystkimi postaciami i nic, mam jakieś wiadomości od Trevora żeby nauczy się strzelać ( Franklin) i latać samolotem (Michael) ale nie ma żadnych znaczników. W załączniku dodaje zdjęcia z map i misji które przeszedłem

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online