Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rother    0

Witam.

Ogólnie nie gra mi się źle przyzwyczaiłem się do 30fps ale gdy jeżdżę po mieście to fps spadają mi do 20 albo i mniej. Mam pytanie czy to jest normalne czy jednak coś z moją konsolą jest nie tak? Dodam że usunąłem z niej większość gier oraz zrobiłem odbudowę bazy danych.

Edytowano przez Rother

Namo    1464

GTA V ma jebitną mapę, jej wczytywanie następuje partiami w zależności gdzie gracz się znajduje. Obszary ściągane są z dysku konsoli, zazwyczaj jest to talerzówka 500 GB lub 1TB. W zależności od zmęczenia materiału dysk może zwolnić, mieć uszkodzenia co przekłada się na wczytywanie terenu.

Ja na PC zauważyłem dużą różnicę płynności w zależności z na jakim dysku mam instalkę GTA V, na dysku SSD chodzi o wiele lepiej niż na zwykłym talerzu.

@Rother twój dysk w konsoli może już być wyeksploatowany a jego prędkość odczytu mogła spaść. 

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Arbuzik4
      Tak jak w temacie szukam ludzi do wspólnego grania. mam 71 lvl 16 lat. Jeżeli ktoś jest chętny to dodajcie na sc ..Negan..1
    • Przez WolakXD
      Siema , 
      Mam chęc pogrania w GTA online ,
      jest problem bo gdy wciśne przycisk home , wejde w ustawienia i tam w sieć,
      to pisze mi UPD czy tam NAT  jest zablokowane
      Mam internet z VEctry więc nie da się grzebać w ustawieniach routera
      Chodzi tu chyba o przekierowanie portów ale nwm jak to zrobić i czy to to
      Prosze o pomoc 
      Pozdrawiam!