Skocz do zawarto┼Ťci
  • Za┼é├│┼╝ konto na GTA Forum

Do┼é─ůcz do spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum i b─ůd┼║ na bie┼╝─ůco z nowo┼Ťciami ze ┼Ťwiata GTA Online, dziel si─Ö swoimi post─Öpami i szukaj kompan├│w do wsp├│lnej gry. Zdob─ůd┼║ GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

ROCKET ROLEPLAY - POLSKI SERVER FIVEM BEZ WHITELIST! +80fps

Rekomendowany post

RocketRP ­čÜÇ to serwer stworzony przede wszystkim aby┬ásprawia─ç frajd─Ö graczom!

Kto nie chcia┼éby zosta─ç gro┼║nym gangsterem lub policjantem, stoj─ůcym na czele porz─ůdku w mie┼Ťcie ?

U nas to mo┼╝liwe ,b─ůd┼║┬átylko kim zechcesz!┬á

Co nas odr├│┼╝nia od innych serwer├│w?┬áUwa┼╝nie s┼éuchamy naszych graczy. Uwa┼╝amy ┼╝e w┼éa┼Ťnie gracze powinni decydowa─ç o serwerze poniewa┼╝ to w┼éa┼Ťnie oni┬átworz─ů wspania┼é─ů spo┼éeczno┼Ť─ç naszej wyspy.

Co znajdziecie na wyspie┬áRocketRP?­čĆŁ

>Wyj─ůtkowe prace┬áÔÇŹ­čĹĚÔÇŹÔÖé´ŞĆ

- Potrzebujesz szybko kasy, ale chcesz obej┼Ť─ç si─Ö bez zb─Ödnych zobowi─ůza┼ä? Na naszej wyspie to nic trudnego! W urz─Ödzie pracy czeka na ciebie wiele ofert, wystarczy ┼╝e┬áwybierzesz jedn─ů z interesuj─ůcych┬áci─Ö┬áprac i gotowe.

>Wiele importowanych pojazd├│w ­čÜŚ

-Zadbali┼Ťmy o to aby┬áka┼╝dy m├│g┼é kupi─ç samoch├│d swoich marze┼ä. Przecie┼╝,kto nie marzy o┬áprzeja┼╝d┼╝ce┬ámustangiem o zachodzie s┼éo┼äca?.

>Wspania┼é─ů spo┼éeczno┼Ť─ç Ôťî

- Wspania┼éa spo┼éeczno┼Ť─ç do kt├│rej┬áty i twoi przyjaciele mo┼╝ecie do┼é─ůczy─ç oraz tworzy─ç j─ů razem z nami!

>Bardzo dobr─ů optymalizacj─Ö ­čśŐ

- Zmy┼Ťl─ů o graczach ze s┼éabszym sprz─Ötem komputerowym, jednym z naszych┬ág┼é├│wnych┬ácel├│w by┼éa znakomita optymalizacja, aby┬áka┼╝dy┬ágracz m├│g┼é gra─ç bez lag├│w┬ái na r├│wnym poziomie z innymi.

>Dynamiczne sloty. ­čîŐ

-┬áZapewnia odci─ů┼╝enie zasob├│w serwera,co minimalizuje lagi

>Jeste┼Ťmy otwarci na propozycj─Ö ­čĄŁ

- Masz pomysł na biznes? Nie ma problemu! Napisz do nas a na pewno przegadamy sprawę!

Więcej informacji znajdziesz na naszym serwerze Discord https://discord.gg/MFSyVVaa2g

Lub na naszej stronie internetowej┬áhttp://rocketplay.pl­čľą

Do zobaczenia na RocketRP.┬áOdle─ç z nami ! ­čÜÇ

obraz_2021-03-28_005746.thumb.png.2ca577d6fbb775258a158bb32f183f34.png

Udost─Öpnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 0
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowied┼║

Najwi─Öcej napisali

Popularny w dniach

Najwi─Öcej napisali

Popularny w dniach

Zdj─Öcia z postu

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz pisa─ç i zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼╝eli masz konto, zaloguj si─Ö aby pisa─ç ze swojego konta.

Go┼Ť─ç
Odpowiedz...

×   Wklei┼ée┼Ť tre┼Ť─ç z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia wypowied┼║ zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez Maxxy
      Czy w schowku na bro┼ä powinny┬áby─ç 4 miejsca z kazdego rodzaju broni? Bo w┼éa┼Ťnie mam tak ze w schowku sa tylko 4 miejsca a mam pe┼éno jakiego┼Ť syfu przez co nie moge w┼éo┼╝y─ç tam wszystkich broni, i moim pytaniem jest czy ja mam jakis b┼é─ůd czy tak powinno by─ç
    • Przez Tome
      Kupiłem ruinera 2000 i szukam go po garażach i nie ma nie jest na posterunku i też nie można go kupić bo pisze że jest posiadany
    • Przez Karma_AG
      witam
      Ostatnio pobrałem GTA 1 wraz z London kompatybilne z Windows 10 (Działa na DosBox)
      Gra działa poprawnie poza faktem, że niw widać zdobytych punktów...
      Problemem tkwi w na 99% w rozdzielczo┼Ťci,
      Rozdzielczo┼Ť─ç na kt├│rej pracuje to 1920 x 1080.

Grę pobrałem z tej strony
    • Przez kamoxx3
      Witam mam problem z pobraniem rage plugin hook poniewa┼╝ gdy chcem wej┼Ť─ç na strone rage plugin hook ona si─Ö nie w┼é─ůcza i nie wiem co mam zrobi─ç
    • Przez Karma_AG
      witam
      Ostatnio pobrałem GTA 1 wraz z London kompatybilne z Windows 10 (Działa na DosBox)
      Gra działa poprawnie poza faktem, że niw widać zdobytych punktów...
      Problemem tkwi w na 99% w rozdzielczo┼Ťci,
      Rozdzielczo┼Ť─ç na kt├│rej pracuje to 1920 x 1080.

Grę pobrałem z tej strony

• Utw├│rz nowe...

Wa┼╝na informacja

Ta strona u┼╝ywa ciasteczek aby dawa─ç najlepsz─ů jako┼Ť─ç korzystania ze spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum

Masz w┼é─ůczone blokowanie reklam. To mo┼╝e utrudnia─ç znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online kt├│re mo┼╝na zdoby─ç podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online