Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problem (kod 201) z aktualizacją więcej zbrodni i finansów

Opublikowano

Jeżeli masz problem z pobraniem najnowszej aktualizacji DLC Więcej zbrodni i finansów pobierz najnowszy Launcher:

GTA_V_Launcher_1_0_757_3.exe oraz Social-Club-v1.1.9.5-Setup.exe

Oba pliki pobierz i zainstaluj.

kod 201.jpg

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

  • Odpowiedzi 91
  • Wyświetleń 64,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przed chwilą, Macias napisał:

nagrać ci tutorial jak to zrobić? nic się samo na tym świecie jeszcze nic nie zrobiło i nie zrobi :D taki mamy klimat

rak byłbym wdzięczny... i pewnie wtedy bym to zrobił

Opublikowano

Mam rozwiązanie chyba: Przed zainstalowaniem tego co podał Namo w pierwszym poscie trzeba USUNĄĆ cały folder Dokumenty>>Rockstar Games>>Social Club 

Folder GTA V ma zostać nie ruszony.

Wtedy dopiero instalujemy Social Cluba i Launchera GTA V od nowa.

Po włączeniu PlayGTA.exe jako administrator powinno dać wam możliwość zalogowania na konto (a nie od razu wlogowywać jak normalnie)

Aktualizacja własnie zaczeła mi sie pobierać :P

Edytowane przez L3GRYS

Opublikowano
Przed chwilą, Macias napisał:

ja zrobiłem podobnie ale nie usuwałem launchera tylko socialclub.

Mi chodzi o usunięcie całego folderu.

Ten w C:\Program Files\Rockstar Games    ma zostać

Opublikowano
1 minutę temu, Macias napisał:

a wgl włączałeś już gta czy dopiero pierwszy raz odpalasz?

Jeśli chodzi o mnie to nie. Próbowałem już dużo razy. Ale bez usuwania tego folderu w dokumentach. 

Opublikowano
1 minutę temu, Bartosz Szymański napisał:

mam ten cały SOCIAL CLUB w C, program files/ rockstargames ale co z tego jak nie działa...

Ten na C zostaw

Usuń z Dokumentów (Klawisz windows i drugie od gory masz "Dokumenty"

Opublikowano
1 minutę temu, Macias napisał:

tak wiem, tylko jesio 1 pytanko... cytat: tak się wtrącę Namo jeżeli komuś nadal nie działa nawet po zainstalowaniu nowego sociala i launchera należy wejść w Moje dokumenty=> RockstarGames=> Socialclub i usunąć ten folder. później zainstalować najnowszą wersje socialclub i zalogować się po czym nastąpi pobieranie dlc.  ja cały social club usunąłem, i to był chyba błąd

Opublikowano
4 minuty temu, Macias napisał:

dobra in

Przed chwilą, Macias napisał:

i dobrze że to zrobiłeś. później miałeś ściagnąć plik http://patches.rockstargames.com/prod/socialclub/Social-Club-v1.1.9.5-Setup.exe i go zainstalować. później z ikony uruchamiasz gta lugujesz się do socialclub i pobierasz dlc.

tak i tu jest mały problem... - NIE DZIAŁA.. a skoro nie chce działać to znak że trzeba zainstalować gre od nowa...

Opublikowano
1 godzinę temu, L3GRYS napisał:

Mam rozwiązanie chyba: Przed zainstalowaniem tego co podał Namo w pierwszym poscie trzeba USUNĄĆ cały folder Dokumenty>>Rockstar Games>>Social Club 

Folder GTA V ma zostać nie ruszony.

Wtedy dopiero instalujemy Social Cluba i Launchera GTA V od nowa.

Po włączeniu PlayGTA.exe jako administrator powinno dać wam możliwość zalogowania na konto a nie od razu wlogowanie.

Aktualizacja własnie zaczeła mi sie pobierać :P

DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKI włąsnie mi się pobiera! dzięki wielkie xD

Opublikowano
1 godzinę temu, Macias napisał:

Aaa i zapomnialem powiedzieć ze w Social Club macie savey wiec lepiej sie zabezpieczcie jesli wam zależy. Ja mam wywalone wiec moge zagrac od nowa te misje pierwsze...

Już wszystkie nowe pojazdy zakupione :P 

Edytowane przez L3GRYS

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.