Skocz do zawartości
Pipsztak

Nieskończone wczytywanie się misji "dzień żywego trupa"

Recommended Posts

Siema ekipo! Bardzo liczę na pomoc z waszej strony. Nadeszły wakacje więc postanowiłem na spokoju przejść fabułę. Pierwsza przeszkodą była misja gdzie trzeba było zniszczyć tę willę na wzgórzach po zdradzie z tenisistą - samochód "jechał do góry" ( nevermind ) jakoś to obszedłem. Drugim problemem nie do przejścia jest dla mnie podejście do misji "Dzień żywego trupa" (pierwsza u Dave'a dla FIB) po cutscence gra pokazuje wczytywanie. Tak się dzieje w nieskończoność. Cóż mi poradzicie ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy to naprawili ale takie rzeczy działy się gdy grało się w online przed zakończeniem fabuły. Sam to miałem na xboxie 360 na drugiej misji Trevora i drugi raz na xboxie one kilka misji przed końcem fabuły. Raczej nie da się tego naprawić i pozostaje rozpoczęcie fabuły od nowa.

Edytowano przez Cruzzer
Poprawka ostatniego zdania

Nie wiem czy to naprawili ale takie rzeczy działy się gdy grało się w online przed zakończeniem fabuły. Sam to miałem na xboxie 360 na drugiej misji Trevora i drugi raz na xboxie one kilka misji przed końcem fabuły. Raczej nie da się tego naprawić i pozostaje rozpoczęcie fabuły od nowa.

Kurka no:/ jednakże dzięki za jakikolwiek odzew ;D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez R0dr1g3z
      Witam otóż podczas grania w GTA Online podczas szybkiej jazdy zdarzają się ściny zazwyczaj na 1s ale czasami zdarza się, że zetnie nawet na 4-5s. Ściny nie zdarzają się podczas napadów, misji, trybów itp. tylko kiedy normalnie sobie jeżdżę po mieście.

Pamięć Video w GTA V - 2520 / 4095
      Ustawienia w GTA V

• Przez MasterBlack34 #NIESŁAWNY
      Dzień dobry posiadam grę GTA V na ps4 i zastanawiam się nad zakupem gry na pc ponieważ niedawno kupiłem sobie nowy komputer . W gta v w wersji na ps4 irytuje mnie to że muszę płacić abonament ps plus za rozgrywkę online a na pc nie ma czegoś takiego i nie zawsze mam kase na ten abonament. I ciekawi mi kilka rzeczy w wersji na pc a dokładniej o cheaterów czy często się ich spotyka i są dużym zagrożeniem ? I dużo osób gra w gta online na pc w porównaniu na ps4 ? Pytam się o to bo jest to dla mnie ważna kwestia ponieważ większość czasu gram sam. I czy da się mieć dwie niezależne od siebie gry gta v na jednym systemie operacyjnym czy jest konieczne zainstalowania dwóch systemów ? Ponieważ na jednym gta v chciałbym mieć mody zainstalowane i na drugim czyste gta żeby można było bez bana spokojnie grać w gta online.  I czy to prawda że jak się ma zainstalowane mody to trzeba mieć wyłączony internet żeby nie dostać bana ? I czy jest możliwość dostania bana za uczciwe granie ? I czy będzie można przenieść postać z online z ps4 na pc ?
      Gta będę używał do gta online i modów i to wszystko co chciałbym wiedzieć.
    • Przez Corneks
      Witam 
      Dzisiaj od samego rana mam problem aby odpalić GTA V. A mianowicie odpalam grę i pokazuje się okienko Social Club i ciągle się tylko wyświetla (Wczytywanie) i nic więcej się nie dzieje. Przeinstalowywałem Social Club albo to też nic nie dało. Ktoś ma jakieś pomysły ? 
      Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez WestJumper
      Witam
      Mam problem z GTA V, zacina się (tryb online też).
      Po włączeniu wszystko jest ok. problemy zaczynają się po chwili grania. Klatki spadają co kilka sekund do 0 lub prawie 0. Najgorzej jest kiedy się w coś uderzy. Co w teorii wskazywałoby na procesor, ale w menedżerze zadań ma zużycie na poziomie 70 %, ram dochodzi do 85%. Temperatury i dysk też w porządku. Dzieje się to na każdych ustawieniach.
      Specyfikacja:
      -Pentium G4560
      -Toshiba p300 1tb
      -GTX 1050 TI
      -8GB ram (2x4, 2400mhz)
      -Antec VP500