Skocz do zawartości
Pipsztak

Nieskończone wczytywanie się misji "dzień żywego trupa"

Recommended Posts

Pipsztak    0

Siema ekipo! Bardzo liczę na pomoc z waszej strony. Nadeszły wakacje więc postanowiłem na spokoju przejść fabułę. Pierwsza przeszkodą była misja gdzie trzeba było zniszczyć tę willę na wzgórzach po zdradzie z tenisistą - samochód "jechał do góry" ( nevermind ) jakoś to obszedłem. Drugim problemem nie do przejścia jest dla mnie podejście do misji "Dzień żywego trupa" (pierwsza u Dave'a dla FIB) po cutscence gra pokazuje wczytywanie. Tak się dzieje w nieskończoność. Cóż mi poradzicie ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Cruzzer    2

Nie wiem czy to naprawili ale takie rzeczy działy się gdy grało się w online przed zakończeniem fabuły. Sam to miałem na xboxie 360 na drugiej misji Trevora i drugi raz na xboxie one kilka misji przed końcem fabuły. Raczej nie da się tego naprawić i pozostaje rozpoczęcie fabuły od nowa.

Edytowano przez Cruzzer
Poprawka ostatniego zdania

Pipsztak    0
Nie wiem czy to naprawili ale takie rzeczy działy się gdy grało się w online przed zakończeniem fabuły. Sam to miałem na xboxie 360 na drugiej misji Trevora i drugi raz na xboxie one kilka misji przed końcem fabuły. Raczej nie da się tego naprawić i pozostaje rozpoczęcie fabuły od nowa.

Kurka no:/ jednakże dzięki za jakikolwiek odzew ;D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez grochun
      Kilka dni temu grałem sobie elegancko w GTA V, dzisiaj chcę odpalić i wyskakuje mi informacja na samym początku przy włączaniu się gry, że "program przestał działać" i mam napisane żeby ponowić albo wejść w tryb awaryjny i zredukować ustawienia graficzne. Ok, wchodzę w awaryjny, gra się odpala, zmieniam ustawienia na takie, na których grałem zawsze, od premiery, gra mówi że muszę ją zrestartować żeby zapisać ustawienie i po zrestartowaniu znowu błąd wyskakuje. Co jest? Przecież nie dalej jak 3, 4 dni temu wszystko było ok, a teraz nagle źle? Ogólnie to nawet jak dam niskie ustawienia, ale zrestartuje grę, to i tak mam ten błąd. Nie instalowałem żadnych modyfikacji, w ogóle nie ruszałem gry od kilku dni. Ma ktoś jakiś pomysł? Da się to obejść bez konieczności przeinstalowania? Bo jak sobie przypomnę ten czas z płytami, a do tego jeszcze patche, to odechciewa się grać
    • Przez Havkarr
      Czy po zmianie komputera na inny (całego) mogę zainstalować GTA 5 i zalogować się na mojego SC i grać onilne tak jak na starym pc?
    • Przez wacula1
      Witam! Zainstalowałem grę na dwóch różnych partycjach żeby na jednym grać online a na drugiej grać w single i używać modów. Jak włączam grę z jednej jak i z drugiej partycji to automatycznie loguje mnie z social clubem. Chciałby żeby logowało się tylko jak włączam np. z dysku c bo na drugiej chcę używać modów. Jak to zrobić? 
    • Przez garfield
      Witam mam problem z wejściem do gry fabularnej i online . Gdy włączam gta5  to wyświetlają mi się klawisze  jak na padzie . a jakieś 3 tygodnie temu działała normalnie
    • Przez Quash526
      Po zainstalowaniu Native Trainera pobawiłem się 2 dni i chciałem go odinstalować, usunąłem dodane wcześniej pliki odpalam grę żeby sprawdzić czy się udało i nic, Trainer dalej jest. Próbowałem naprawić grę setupem od R* i też nic, reinstalacja też nic nie pomogła. Prosiłbym o jakąś poradę co do tego problemu.