Skocz do zawartości
Krzychu07

pecet Szukam graczy do wspólnej gry.

Recommended Posts

Cześć wszystkim! Szukam wspólnej grupki znajomych do grania w gta online. Kto tak ma, że nikt z sesji nie chce dołączyć do waszej akcji, kto nie ma znajomych do wspólnej gry, niech śmiało pisze. Mam 16 lat i kto jest w podobnym wieku niech pisze. Szukam takich ludzi, którzy nie znudzą się po tygodniu i zostaną na dłuższą gre. Będziemy robić misje, tryby adwersarza, wyścigi i inne akcje. Oczywiście napady też. W świecie gry bedziemy się bawić, robić jakieś rzeczy, co chcecie. Chciałbym kupić biuro, bunkier i założyć klub motocyklowy z wami i rozwijać to wszystko na maxa! Jest masa rzeczy! Bedziemy dążyć do osiągnęcia bardzo dużych rang! Komu podoba taka wizja niech pisze. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez NeCKeR
      Witam, oferuje pełne modowanie konta. Poziom 0-250, pieniądze 5 miliardów ,statystyki na full, tatuaże itd odblokowane.
      Moduje konta Social Club. 
      Koszt: 10zł PSC, PayPal, Skrill, Przelew bankowy
      Po więcej informacji proszę pisać na PW

• Przez Daro267
      Przy kradzieży aut do magazynu pojazdów gdy wylosuje że trzeba ukraść pojazd z takiej rampy i kliknąć e aby włączyć dopalacz. Ja klikam stale E i nic się nie dzieje... dopiero po jakiś 15 min przychodzi sms że dopalacz został wyłączony i dopiero mogę jeździł normalnie. Też tak macie?
    • Przez Wilqu198
      mam problem zbagowała mi sie catscenka w magazynie pojazdów gdy wchodze wywala mnie do fabuły a potem nie moge wbić na online co zrobić ?        
    • Przez xRony123
      szukam ludzi O G A R N I E T Y C H do wspolnej gry. komunikacja ts3/skype. pisac pw