Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recommended Posts

problem polega na  języku polskim ( sklep nie jest kompatybilny  z językiem polskim po ostatniej  aktualizacji  )  trzeba  zmienić   w grze  na język  angielski jeżeli chce się  korzystać z oficjalnego sklepu Rockstara  poprzez przycisk home  można  to zrobić  na dwa sposoby    dopisując odpowiednią ścieżkę w pliku  commandline  lub zmieniając język poprzez plik GTAVLanguageSelect.exe  w głównym katalogu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po  za tym  w wersji polskiej   nie  działają  wszystkie stare  napady trzeba zmieniać na wersje angielską gry bo ponieważ np  nie  da się  uruchomić napadu Pacific Standard objawia się to tym ze jest nieskończone ładowanie(Loop) 

Przejdź do folderu, w którym została zainstalowana gra (domyślnie: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V);
2.) Utwórz plik .txt o nazwie commandline (commandline.txt)
3.) Otwórz utworzony plik i wprowadź do niego tekst: -uilanguage american
4.) Zapisz i zamknij plik, a następnie ponownie uruchom grę lub  zmieniając język poprzez plik GTAVLanguageSelect.exe  w głównym katalogu gry

Prawdopodobnie  przy następnej Dużej Aktualizacji  zostanie to naprawione

Edytowano przez virekk
 • Lubię to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacząłem grać te stare napady już jakiś czas temu i wszystkie działały w naszym języku oprócz Pacific Standard bo cały czas leciał ekran ładowania. Po zmianie języka już było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz


 • Podobna zawartość

  • Przez raflix
   Witam, zapraszam serdecznie do zakupu kont wraz z kluczem seryjnym (klucz przypisany na stałe do konta) poniżej podaje link do sklepu, konta wysyłane automatycznie przez system Automater, płatność PayPal, w przypadku chęci zapłaty PSC proszę o kontakt przed zakupem.
    
   KONTO BEZ MODYFIKACJI - 29,99 ZŁ
   KONTO Z MODYFIKACJA 125 LVL, 500 MLN$ ORAZ ODBLOKOWANIA W GRZE - 68,33 ZŁ
  • Przez Foll
   Hej. 
   Od wczoraj mam taki problem (dokładnie od zainstalowania nowego DLC), że po 30, 60 minutach rozgrywki nagle wyskakuje błąd "Błędne dane gry. Uruchom ponownie komputer, sprawdź spójność plików gry lub ponownie zainstaluj grę.".
   Daje ss jak wygląda dany komunikat - http://prntscr.com/iuf522
   Na początku sprawdziłem spójność plików gry - nic nie pomogło. Później zainstalowałem nowe sterowniki karty graficznej Nvidia - też żadnej poprawy. Postanowiłem w końcu zainstalować grę na nowo. I jakimś dziwnym prawem dalej miałem ten błąd.
   Nie chcę już mówić o problemach z social clubem, bo to takie istotne dla mnie nie jest. Ale crashowanie się gry bez powodu (bez cheatów) jest denerwujące. Nie wiem co mam zrobić więc proszę o pomoc.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×