Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PC

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Witam. Szczerze nie polecam ekipy TIGERGTA5 TG. Członkowie atakują swoich i niszczą zasoby, transporty, itp. Dwa razy się zastanówcie zanim tam dołączycie.

  • Witam. Szukam ekipy do grania, robienia napadów i innych świetnych rzeczy (bez skojarzeń  ) Nie ma być to duża ekipa tylko gdzieś czteroosobowa. Wymagania: TeamSpeek 3 (podam ip) M

  • W sumie to mógłbym dołączyć ? lvl - 200 nick - enskyzOfficial (taka łódka na profilowym) Chętnie bym przyjeżdżał na jakieś zloty samochodowe, mógłbym pomagac w robieniu jakiś napadów ?

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

To tutaj troche o ekipie, na wakacjach gramy listy kilka razy w tygodniu w godzinach wieczornych lub nocnych, ponieważ wtedy jest nas najwięcej. Gdyby nam się to udało zrobić gralibyśmy i w dzień ale brakuje nam aktualnie osób. Jeśli trzeba to pomagamy innym bez żadnych problemów.

• Jest nas 13

• Używamy komunikatora Ts3

Wymagania:

• Wiek 15+ (dostępne wyjątki)

• Aktywność na wakacjach jak największa, a w roku szkolnym w weekendy.

• TeamSpeak

• Dobry mikrofon

 

Aby wpaść na naszą rekrutacja zapraszam na serwer ts :

ip: POL-SPEAK.pl

Na kanał 

16. | • VIP • | Ekipolandia                                                    lub zaprosić na SC : s0ngoo lub Revillos

Który możesz znaleść za pomocą skrótu ctrl+f

wpisując : 16. | • VIP • | Ekipolandia

i wchodząc na pod kanał [GTA V] Rekrutacja

 

Zapraszamy Serdecznie

Opublikowano

Szukam dwóch osób do gry w GTA Online PC. Różne napady i inne aktywności.

Wymagania:

- Komunikator głosowy TeamSpeak3

Opublikowano

Siema wszystkim!
Jestem nowym graczem w GTA online i szukam ekipy do wspólnej zabawy i do wyjaśnienia co i jak mniej więcej działa, gram zazwyczaj w godzinach wieczornych, nocy i czasem zdarza się że po południu.
Mam 22 lata, nie przepadam za spinatorami, bo nie o to tu chodzi, TS, Discord czy inne komunikatory nie są problemem.

Tutaj macie link do:
Socialu: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hiimbeku
Steama: https://steamcommunity.com/id/mlodybq/

Opublikowano

Ja z chęcią mogę zagrać (;

Social:

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/xm4tik

Opublikowano

Witam

 

To tutaj troche o ekipie, na wakacjach gramy listy kilka razy w tygodniu w godzinach wieczornych lub nocnych, ponieważ wtedy jest nas najwięcej. Gdyby nam się to udało zrobić gralibyśmy i w dzień ale brakuje nam aktualnie osób. Jeśli trzeba to pomagamy innym bez żadnych problemów.

• Jest nas 18

• Używamy komunikatora Ts3

Wymagania:

• Wiek 15+ (dostępne wyjątki)

• Aktywność na wakacjach jak największa, a w roku szkolnym w weekendy.

• TeamSpeak

• Dobry mikrofon

 

Aby wpaść na naszą rekrutacja zapraszam na serwer ts :

ip: POL-SPEAK.pl

Na kanał 

15. | • VIP • | Ekipolandia                                                    lub zaprosić na SC : s0ngoo lub Revillos

Który możesz znaleść za pomocą skrótu ctrl+f

wpisując : 15. | • VIP • | Ekipolandia

i wchodząc na pod kanał [GTA V] Rekrutacja

 

Zapraszamy Serdecznie

Edytowane przez sOngo
:D

Opublikowano

Szukam jakieś ekipy do pogrania swobodnie napadów , pomocy z zasobami sprzedażami itp

Rozmawiać moge przez czat w gta bo mikrofon mi sie zjebał

Opublikowano

Szukam ekipy do gta online na peceta.Do grania.

Edytowane przez Rozdza122

  • Namo zmienił(a) tytuł na Poszukuje ekipy
Opublikowano

Potrzebuje jednego gracza na napady wiek +17 może być z dc i pc

Edytowane przez Morki

Opublikowano

Czesc

Jest ktoś chętny na ustawkę wyścigi 1 na 1 na zmianę wygrywa jeden później drugi żeby odblokować części tuningu ?

Edytowane przez Lukasso

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.