Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PC

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Witam. Szczerze nie polecam ekipy TIGERGTA5 TG. Członkowie atakują swoich i niszczą zasoby, transporty, itp. Dwa razy się zastanówcie zanim tam dołączycie.

  • Witam. Szukam ekipy do grania, robienia napadów i innych świetnych rzeczy (bez skojarzeń  ) Nie ma być to duża ekipa tylko gdzieś czteroosobowa. Wymagania: TeamSpeek 3 (podam ip) M

  • W sumie to mógłbym dołączyć ? lvl - 200 nick - enskyzOfficial (taka łódka na profilowym) Chętnie bym przyjeżdżał na jakieś zloty samochodowe, mógłbym pomagac w robieniu jakiś napadów ?

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema szukam ludzi do grania w gta v online na pc, mam 24 lvl, pisz w komentarzu swój nick z social cluba

Opublikowano

Jestem nowym graczem aktualnie wbilem dopiero 11 lvl i szukam ekipy do wspólnej gry. Coś o mnie wiek 25 durne poczucie humoru zdarza mi sie czasem grac po kilku piwerkach ale dla mnie to nie problem ? moj nick to Bomb3k 

Opublikowano
20 minut temu, Bomb3k napisał:

Jestem nowym graczem aktualnie wbilem dopiero 11 lvl i szukam ekipy do wspólnej gry. Coś o mnie wiek 25 durne poczucie humoru zdarza mi sie czasem grac po kilku piwerkach ale dla mnie to nie problem ? moj nick to Bomb3k 

Witaj zapraszam https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/tiger_gta5

Opublikowano

Mam 21 level na pc,kiedyś jak grałem na ps 4 to miałem 98 level jakoś tak i potrzebuje 2 albo więcej graczy do wykonania napadów. Nick do social club to Guces222 

Edytowane przez Gucekpl

Opublikowano

Ale ja teraz gram tylko na pc

Chcę jednak troche też lepszych graczy zachęcić którzy nie raz myślą tak : 21 level to jakiś noob.. i to mnie nie raz wkurza dlatego wolałem dopisać że jak grałem jeszcze na ps4 to miałem 98level

Opublikowano

Bo ja już mam jednego znajomego który ze mną gra ale potrzebujemy więcej

Opublikowano

Mam 21 level na pc,kiedyś jak grałem na ps 4 to miałem 98 level jakoś tak i potrzebuje 2 albo więcej graczy do wykonania napadów. Nick do social club to Guces222 

Opublikowano

Szukam ludzi do robienia napadów, mam 29lvl, social club: Fvexxx

Opublikowano

Witam!

Mamy ekipę 3osobową i brakuje nam czwartego do napadów. Dzisiaj koło 20-21 będziemy na pewno grać. Nick na social: Ironcrafton. Używamy też discorda

Opublikowano

Mamy ekipę 3 osobową i brakuje nam czwartego do napadów. Dzisiaj koło 20-21 będziemy na pewno grać. Nick na social: Ironcrafton. Używamy też discorda. Jeżeli zależy Ci na graniu na luzie i dla relaksu to będziemy dla Ciebie dobrą ekipą.

Opublikowano

Witam. Szukam ekipy do robienia heistów, doomsday heistów (Chciałbym również wykonać Criminal Mastermind Challenge, Geniusz zbrodni I/II/III  itd) i aktywności takich jak uzupełnianie magazynów / sprzedaż towaru
Posiadam TS3, discorda. Mam 160+ RP, 21 lat.
Nick social: xColorovy

Edytowane przez vBooMx

Opublikowano

Siemanko. 19-letni człowiek poszukuje spokojnej i luźnej ekipy do gta online. Obecna ranga - 12. Możliwość rozmowy discord/ts

Opublikowano

Siema, szukam ekipy do gry w gta 5 online, na luzie jakieś napady, cokolwiek aby zarobić. Mam 19 lat, 38 poziom, nick na Social Club: Rogaal

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.