Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PC

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Witam. Szczerze nie polecam ekipy TIGERGTA5 TG. Członkowie atakują swoich i niszczą zasoby, transporty, itp. Dwa razy się zastanówcie zanim tam dołączycie.

  • Witam. Szukam ekipy do grania, robienia napadów i innych świetnych rzeczy (bez skojarzeń  ) Nie ma być to duża ekipa tylko gdzieś czteroosobowa. Wymagania: TeamSpeek 3 (podam ip) M

  • W sumie to mógłbym dołączyć ? lvl - 200 nick - enskyzOfficial (taka łódka na profilowym) Chętnie bym przyjeżdżał na jakieś zloty samochodowe, mógłbym pomagac w robieniu jakiś napadów ?

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, szukam osób do wspólnej gry (jakieś napady, misje itp) ogarniam grę

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Szukam ludzi do gry w GTA Online. Więcej szczegółów na priv

Social Club: rafi1198

Steam: raffelso

Discord: _cyberboss

 

Opublikowano

szukam ludzi do gry - biznesy, napady, luzne granie
dc teawhoyouyeahbunny
social Nuxer98
kontakt najlepiej przez discord 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema szukam ludzi do gry nick Rosol2137 dodawac discord Scream420 lv65

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to "stary" gracz a właściwie "graczka" szuka kogoś do wspólnej gry wieczorem. Nie używam DC mam 33 lata, ponad 400 lvl i dużo godzin przegranych w GTA online. 

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 11.04.2024 o 01:01, Coldspark napisał(a):

Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to "stary" gracz a właściwie "graczka" szuka kogoś do wspólnej gry wieczorem. Nie używam DC mam 33 lata, ponad 400 lvl i dużo godzin przegranych w GTA online. 

Jak mogę cię znaleźć?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 17.08.2024 o 23:51, ZephyrZest napisał(a):

Jak mogę cię znaleźć?

ColdsparkPL powinno wystarczyć?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poszukuję graczy do wspólnej luźnej gry oraz napadów itp.. Zainteresowanych proszę o kontakt

Nick social club- Papryk39

Steam - Papryk39

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Chętnie pogram w GTA:O, zawsze omijałem a teraz bardzo wciągnęła gierka, gram na PC [emoji6]

RockstarGame: Kris_DnK
Discord: Vic3roj

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 16.03.2023 o 19:23, Lesandi napisał(a):

szukam osób

Znalazłeś. Dołącz do ekipy GTA.pl/Toster

53 minuty temu, gezio98 napisał(a):

ekipy do spulnej gry

Dołącz do ekipy GTA.pl/Toster

Opublikowano

z checia zagram ale jestem kompletnie zielony jesli chodzi o gta 5 :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema. Szukam ekipy do grania.

Social: DonRychu

Dc: DonRychu

Opublikowano

Czy mogę dolączyć do graczy na platformę PS4 gdy ja posiadam grę na Steam na kompie?

Opublikowano
W dniu 13.06.2016 o 11:52, Yanglegend napisał(a):

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

Ja mam GTA V na PC STEAM czy mogę grać z graczem na PS4?

Opublikowano

Niestety nie możesz

7 godzin temu, wosiek_ napisał(a):

grać z graczem na PS4?

Brak możliwości rozgrywki międzyplatformowej.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.