Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Nie można dołączyć do sesji

Opublikowano

Witam, mam problem z GTA Online który powtarza się już od kilku dni.

Próbując dołączyć do znajomych na sesje wyrzuca mnie lub pojawia się ten o to błąd.
Przekopałem wszystkie fora, albo temat był nawet nie tknięty przez ludzi albo urywał się w połowie albo rzeczy które pisali ludzie aby wykonać nie pomagają.

Wykonałem spójność plików itp. nic nie pomaga.

 

Dziwne jest jeszcze to że, gram z bratem on na swoim PC ja na swoim - gdy ja jestem sam w GTA mogę wejść do znajomych do sesji a gdy tylko on próbuje wejść również do tej samej sesji to pojawia się mu ten błąd i to samo u mnie kiedy to on gra a ja próbuje się dostać do niego.

Ktoś miał podobnie?

sesja.jpg.e3997aa33e60931cd116a451ed7aa206.jpg

  • Odpowiedzi 6
  • Wyświetleń 10,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygląda na to, że masz problem z połączeniem z serwerem GTA Online. Ten problem może być spowodowany przez wiele różnych czynników, takich jak słabe połączenie internetowe, błędy w grze lub problemy z serwerem.

Aby rozwiązać ten problem, możesz spróbować kilku rzeczy:

Sprawdź swoje połączenie internetowe i upewnij się, że jest ono stabilne i wystarczająco szybkie

Spróbuj zrestartować router lub modem

Spróbuj zalogować się do gry przy użyciu różnych kont

Spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie swój komputer lub konsolę

Spróbuj zalogować się do gry z innego miejsca lub przy użyciu innego połączenia internetowego

Jeśli to nie pomaga, spróbuj skontaktować się z pomocą techniczną Rockstar Games w celu uzyskania dalszej pomocy. Oni powinni być w stanie pomóc Ci rozwiązać problem.

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 27.01.2023 o 23:04, Dejv_ napisał(a):

Witam, mam problem z GTA Online który powtarza się już od kilku dni.

Próbując dołączyć do znajomych na sesje wyrzuca mnie lub pojawia się ten o to błąd.
Przekopałem wszystkie fora, albo temat był nawet nie tknięty przez ludzi albo urywał się w połowie albo rzeczy które pisali ludzie aby wykonać nie pomagają.

Wykonałem spójność plików itp. nic nie pomaga.

 

Dziwne jest jeszcze to że, gram z bratem on na swoim PC ja na swoim - gdy ja jestem sam w GTA mogę wejść do znajomych do sesji a gdy tylko on próbuje wejść również do tej samej sesji to pojawia się mu ten błąd i to samo u mnie kiedy to on gra a ja próbuje się dostać do niego.

Ktoś miał podobnie?

sesja.jpg.e3997aa33e60931cd116a451ed7aa206.jpg

Często też miałem błędy w GTA. Ale rozwiązałem je, korzystając z tych samych forów. Przeważnie miałem błędy, kiedy opuszczałem kasyno. Swoją drogą w realu też lubię grać, niedawno dostałem bonusowe urodzinyowe, rozdawali https://pl.bestcasinos-pl.com/bonusy-urodzinowe/ tutaj. To naprawdę bardzo miłe. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, co bym zrobił bez gier.

Czasami programy innych firm (programy antywirusowe, zapory ogniowe, programy do optymalizacji systemu) mogą zakłócać połączenie. Spróbuj je tymczasowo wyłączyć i zobacz, czy sytuacja się zmieni.

Edytowane przez ZephyrZest

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam problem nie mogę dołączyć do znajomego w jakiejkolwiek sesji ponieważ wyświetla się komunikat "nie można dołączyć do sesji". Czy może być to spowodowane ograniczeniami rymara względem internetu? Grałem kilka miesięcy temu nie zmieniałem ustawień a wcześniej mogłem grać ze znajomymi. Mogę coś na to zaradzić? 

Edytowane przez Korusiak
Błąd w pisowni

  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie można dołączyć do sesji
Opublikowano
20 godzin temu, Namo napisał(a):

Ten link www.canyouseeme.org do sprawdzania portów nie wiem czy on jest poprawny cały czas wyskakuje error z wiadomością" I could not see your service on (adres ip) on port (6672)"

Edytowane przez Korusiak

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.