Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Autrize

Rekomendowany post

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bogdano
      Dlaczego od zakupu łodzi podwodnej każde uruchomienie gry on line gdziekolwiek bym jej nie zakończył jest zawsze jest na pokładzie Kosatki?
    • Przez papriker
      Cześć, po dłuższej przerwie chciałem jeszcze raz dać szansę GTA V, tym razem chciałem jednak spróbować sił w Online. Mój problem polega na tym, że po uruchomieniu gry włącza się ekran ładowania na którym w prawym dolnym rogu ukazuje się informacja "Uruchamianie Social Club" i tyle. Nic więcej, może tak ładować 40 minut, więcej nie próbowałem, bo szkoda mi czasu. Tak czy siak nic się nie ładuje. Próbowałem reinstalować grę - bez skutku, próbowałem czyścić folder w Dokumentach, ten zawierający zapisy i pamięć podręczną jeżeli się nie mylę - również bez skutku. Uruchamianie jako administrator też nic nie dało tak samo jak reinstalacja launchera i social clubu. Jedyny sposób na włączenie gry to wyłączenie WiFi, jednak wtedy gra jest tylko w trybie fabularnym, który mnie nie interesuje (po włączeniu ów trybu fabularnego i przywróceniu połączenia z WiFi nie następuje połączenie z social clubem i nie mogę tego obejść w taki sposób). Chciałem skontaktować się z supportem, jednak nie wiem czemu ciągle wyskakuje mi błąd o tym, bym spróbował ponownie. Tracę już cierpliwość do tego, mam nadzieję, że ktoś ma rozwiązanie na ten problem. 

• Przez Krystianek2115
      Siemka kupie konto gta 5 online na xbox do 120zł płace psc konto musi mieć powyźej 200lvl dużo hajsu i modowane auta
    • Przez Drezek
      Siemka. Przy instalacji GTA V z płytki (mam bardzo słaby internet) pojawił się problem i przy próbie uruchomienia gry wyskakuje komunikat: "Nie można wczytać Social Club z powodu niekompletnej instalacji (kod16) Wyjdź z gry i przeinstaluj najnowszą wersję Social Club." Pobrałem najnowszy Launcher, ale problem nadal występuje. Rok temu instalowałem ostatni raz, tak samo z płytek i wszystko było w porządku, musiałem pobrać jedynie dodatkowo 15gb. Jakieś pomysły co mogę zrobić?
    • Przez trevorro
      Kupię konto do GTA V (może być z epic games, mimo ze wiem ze bylo kiedys za darmo) lub klucz do gry. Ewentualnie mogę dać 4 kody na tydzien subskrypcji xbox game pass ultimate (razem 28 dni - jak coś to kupione według tego poradnika, więc legit: https://xgp.pl/poradniki/tani-xbox-game-pass-ultimate-promocja-nowi-aktualni-uzytkownicy/). Chętnych zapraszam na pw na forum

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online