Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, piszę z pytaniem bo może ktoś będzie mi w stanie pomóc :)

Mianowicie chodzi o to, że po wejściu do GTA, żeby połączyć się z GTA Online muszę wejść do Trybu fabularnego, a następnie w MENU>ONLINE>i tam dopiero mogę przejść do online :(

Kiedyś miałem normalnie, jakiś czas temu mi się tak zrobiło :( wie ktoś jak to można naprawić, żeby pominąć wchodzienie do fabuły i zaoszczędzić sobie czas? :(

W dolnym rogu logo windows wyszukaj GTA ONLINE  i będzie cię z automatu przenosić na online

Ale jest taki problem, że za każdym razem jak wchodzę to muszę potwierdzać regulamin, a jak próbuje wejść przez GTA ONLINE apke to nie mogę, bo wyskakuje, że nie ukończłem PROLOGU, a ukończyłem ;/

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez BudyŃ | dogry.pl
      Siemka, szukam graczy z którymi można by założyć ekipę bądź jakąś fajną ekipkę, z którą można by się pobawić i porobić parę napadów. Mam 15 lvl dopiero zaczynam i w miarę ogarniam. Mam 21 lat i lubie czasem pograć ale jednak nudne jest granie samemu w online. Gram również w inne gry. Propozycje piszcie tutaj albo w priw  
    • Przez SpareFlipper
      Szukam paru osob w sumie to moze byc ich niezliczona nawet do 10, wymagam tylko teamspeak3 wiecej niz 90 iq i 15 lat+ miła atmosferka chetnie bylaby i ogolnie granie dla funu, napadow, misji itp wszystko ;d
      Podajcie nicki albo mnie zaproscie i napiszcie
    • Przez Rafiss92
      Dzień dobry.
      Na wstępie się przedstawię, mam na imię Rafał, mieszkam w Łodzi. Mam 25 lat.
      Poszukuję osób lub ekipy chętnych/ej do gry w GTA Online - napady, swobodna rozgrywka dla zabawy lub akcje. Mogę rozmawiać przez czat głosowy.
      Mój nick na SC oraz PSN to Rafiss92, można zapraszać/pisać  Zapraszam, w grupie ciekawiej się gra.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.