Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Witam!

Przedstawiam wam cheata do GTA5 zrobionego na podstawie Subversion 

Mod zaktualizowany do wersji 1.41

Posiada funkcję jak zwykły subversion + dodałem włąsne funkcję

Gracz
-    God
-    Demi-God
-    Niewidzalność
-    Offradar
-    Wanted level
-    Never wanted
i wiele więcej...

-    Player info section
-    Track (esp)
-    Spectate
-    Ped money drop (2k)
-    2K Drops
-    Random Drops
-    Teleport do gracza
i wiele więcej...

Spawn
-    Pojazdy
-    Peds
-    Obiekty

Instrukcja :
1.    Uruchom GTAV (w trybie okienkowym)
2.    Odpal BlendeRWarEinj.exe lub użyj innego injectora do załadowania DLL'ki
3.    GL HF

Virustotal

Download

SSY

1.png.a143be4ae973889f9e6a9d2ee1677c1a.png22.png.4706ceba0ff03f6446d9dc3258f0005b.png2.png.6d4f348549240240f7344455d5d4ea3b.png

Edytowano przez BlendeR | SDL-Play.pl
  • No co ty? 1

To są darmowe haxy? Bo wiadomo że darmowe są bardziej niebezpieczne jeśli chodzi o prawdopodobieństwo bana. Planowałem (I wciąż planuje) kupno płatnego (elusive ultimate) ale jeśli te są za darmo i lepsze to nie będę marnowal 30$

• Lubię to 1

Ok zobaczę i pewnie skorzystam. Tylko pytanko: co to jest GL HF? I jakiego injectora użyć? Plus czy zawsze mogę sobie te gazy zastąpić płatnym? Nie mówiąc o tym czy nie wpakuja mi przy okazji czegoś podejrzanego przy sciaganiu (taa wiem za dużo pytań ale w sprawach haxow w praktyce jestem zielony)

Ostatnia sprawa. Jeśli znudzi mi się to mod Menu jak je usunąć? Po prostu plik tych danych wrzucić do kosza i usunąć? I będą one pewnie w pliku gta.exe mam rację?

Edytowano przez Olokraft

nie wyświetla mi tego sterowania

dalej nie działa. po kilknięciu f9 znika całkowicie (problem polega na nie reagowaniu na bodźce włączam menu ale nie moge nic wybrać)

Nie dziala respienie aut 

Speed ,skok itp

i jakieś sa opcje ze wywyala całkiem gre musisz ja od nowa uruchamiać 

Gram na Win7 Sp1 jesli cos pomoze 

Edytowano przez Smietana

Okej podsumujmy. Na Windows 7 część opcji nie działa a niektóre crashuja grę. Na Windows 8.1 nie działa (Menu się pojawia nie reaguje na sterowanie) na Windows 10 też nie działa część opcji. A twórca haxów milczy od wczoraj. DZIWNE tyle powiem.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez W01T45
      Witam jest to mój pierwszy post na tym forum. Problem jest następujący, gdy włączyłem pewnego razu GTA V chcąc włączyć Scripthooka nacisnąłem klawisz F4 (Mam wersję pudełkową gry). Jednak modyfikacja nie włączyła się (Wcześniej nie małem takiego problemu). Próbówałem aktywować modyfikację poprzez naciskanie innych klawiszy. Niestety bez skutku. Wszystkie trzy potrzebne pliki są wgrane do głównego folderu GTA V. Próbowałem już chyba wszystkiego, od: ponownego pobierania Scripthooka, po ponowną instalację gry. Proszę o informacje co mogę zrobić w takiej sytuacji. Z góry dziękuję.
    • Przez Luthar
      Poszukuję stałego developera do mojego serwera RolePlay. Zainteresowanych proszę o kontakt na discordzie Luthar#1763
      Wynagrodzenie oraz warunki przedstawiam na discordzie.
    • Przez Ghost85
      Poszukiwany  skrypter na serwer RP swiezo postawiony .prosze info na pw bad z discord :GHOST#2121
    • Przez OliwierPlayGame
      Siema szukam ekipy do pogrania w GTA V Online albo czasami w jakieś inne gierki do popykania 😉

Wymagania
      Mikro
      ts3,discord ( nie musi ale lepiej aby był)
      Brak patologi w rodzinie
      Min 12 lat 
      Piszcie pw albo tu
    • Przez Cruzzer
      Menu jest w stanie offline po ostatniej aktualizacji.
      Menu nie posiada recovery umożliwiającego edycje gotówki oraz możliwości zrzucania worków z pieniędzmi na innych graczy. Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą sprawdź:

Jedna licencja obejmuje 3 konta SocialClub. Czas realizacji zamówienia po zakupie wynosi do 24 godzin.
      Discord
      ------------------------------------
      Cena: 15 euro

Proces kupna licencji:
      (Strona menu została zbanowana, do czasu jej postawienia na nowo płatności realizowane są przez kontakt w wiadomości prywatnej)
      -Przejdź na 2Much4U
      -Zapoznaj się z informacjami na dole strony.
      -Wybierz opcje BUY.
      -Zostaniesz przeniesiony na stronę płatności, ustaw typ waluty na euro i wpisz kwotę 15 euro.
      -Wybierz przycisk next, i kliknij opcję "Dodaj uwagę".
      -Wypełnij pole według poniższego wzoru:
      F: numerprofilu-nick
      G: nickgta1, nickgta2, nickgta3

(Numer profilu znajdziesz wchodząc na swój profil i kopiując go z linku)

-Dokończ płatność.
      Jeśli chcesz użyć innej formy płatności to napisz do mnie prywatną wiadomość.
      Gdy twoja licencja zostanie zaakceptowana otrzymasz wiadomość na forum, wtedy będziesz mógł przejść do pobrania menu.

Lista opcji:

Folder "2much4u" znajdujący się w paczce z menu należy umieścić w folderze z grą.
      Notka:
      -Crash gracza trwa około 30 sekund. W tym czasie opcje menu są niedostępne.
      -Dodając obiekt na gracza należy kliknąć wybrany obiekt dwa razy, za pierwszym razem obiekt wczytywany jest do pamięci a za drugim dołączany. Takie rozwiązanie pozwoliło usunąć błąd powodujący spadek fps na słabszych maszynach.
      -Spawnując pojazd specjalny opcje również trzeba kliknąć opcje kilka razy, powód ten sam co wyżej.

Pamiętaj! Żadne menu nigdy nie było, nie jest i nie będzie w pełni bezpieczne. Wszystko może stać się wykrywalne z dnia na dzień po wprowadzeniu zmian w zabezpieczeniach gry.
      Stay Safe 😉

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.