Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Przedstawiam wam cheata do GTA5 zrobionego na podstawie Subversion 

Mod zaktualizowany do wersji 1.41

Posiada funkcję jak zwykły subversion + dodałem włąsne funkcję

Gracz
-    God
-    Demi-God
-    Niewidzalność
-    Offradar
-    Wanted level
-    Never wanted
i wiele więcej...

-    Player info section
-    Track (esp)
-    Spectate
-    Ped money drop (2k)
-    2K Drops
-    Random Drops
-    Teleport do gracza
i wiele więcej...

Spawn
-    Pojazdy
-    Peds
-    Obiekty

Instrukcja :
1.    Uruchom GTAV (w trybie okienkowym)
2.    Odpal BlendeRWarEinj.exe lub użyj innego injectora do załadowania DLL'ki
3.    GL HF

Virustotal

Download

SSY

1.png.a143be4ae973889f9e6a9d2ee1677c1a.png22.png.4706ceba0ff03f6446d9dc3258f0005b.png2.png.6d4f348549240240f7344455d5d4ea3b.png

Edytowano przez BlendeR | SDL-Play.pl
  • No co ty? 1

To są darmowe haxy? Bo wiadomo że darmowe są bardziej niebezpieczne jeśli chodzi o prawdopodobieństwo bana. Planowałem (I wciąż planuje) kupno płatnego (elusive ultimate) ale jeśli te są za darmo i lepsze to nie będę marnowal 30$

• Lubię to 1

Ok zobaczę i pewnie skorzystam. Tylko pytanko: co to jest GL HF? I jakiego injectora użyć? Plus czy zawsze mogę sobie te gazy zastąpić płatnym? Nie mówiąc o tym czy nie wpakuja mi przy okazji czegoś podejrzanego przy sciaganiu (taa wiem za dużo pytań ale w sprawach haxow w praktyce jestem zielony)

Ostatnia sprawa. Jeśli znudzi mi się to mod Menu jak je usunąć? Po prostu plik tych danych wrzucić do kosza i usunąć? I będą one pewnie w pliku gta.exe mam rację?

Edytowano przez Olokraft

nie wyświetla mi tego sterowania

dalej nie działa. po kilknięciu f9 znika całkowicie (problem polega na nie reagowaniu na bodźce włączam menu ale nie moge nic wybrać)

@AdryaNN53 na jakim systemie operacyjnym masz te haxy? I które opcje ci działają? Tobie też system radził wyodrębnić pliki by cheaty działały?

Nie dziala respienie aut 

Speed ,skok itp

i jakieś sa opcje ze wywyala całkiem gre musisz ja od nowa uruchamiać 

Gram na Win7 Sp1 jesli cos pomoze 

Edytowano przez Smietana

Okej podsumujmy. Na Windows 7 część opcji nie działa a niektóre crashuja grę. Na Windows 8.1 nie działa (Menu się pojawia nie reaguje na sterowanie) na Windows 10 też nie działa część opcji. A twórca haxów milczy od wczoraj. DZIWNE tyle powiem.

3 minuty temu, AdryaNN53 napisał:

@Smietana zakładasz konto na ich forum i jak zapłacisz za wybraną wersje menu to dają ci permisje do pobrania tego menu

To ja jestem slepy bo nic nie widze ^^

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Misiek1
      Witam szykuje mnie się wyjazd w miejsce bez internetu i zastanawiam się czy GTA 5 bez internetu (fabuła) będzie chodziło. Wiem ,ze część giełdy będzie wyłączona ale przez ten czas przeszedłbym sobie fabułę.
    • Przez jigor9
      Czy pójdzie mi gta v i na tak w ilu fps? 
      Moje podzespoły:
      Intel Core i5 2400 4x3, 4GHz
      GeForce GTX 1050Ti 4gb
      8gb ram
    • Przez kuba333
      Szukam cheatow do 50 zł które można kupić paysafecard em . Admin z Elusive aktualnie niema tych haxów które ja chce.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.