MBF1

pecet
Securoserv

6 postów w tym temacie

Witam. Gram już trochę w GTA i chciałbym zostać Prezesem. Mam dwie opcje przy tworzeniu mojego biura. Jedna opcja to kupienie biura (aktualnie jest zniżka więc to dla mnie lepiej) a druga to zostanie prezesem za 1mln hajsu. I tu moje pierwsze pytanie. Co się bardziej opłaca, kupić biuro czy zapłacić ten milion. I gdybym wybrał zapłacenie tego hajsu to będę miał od razu własne biuro czy będę je musiał jeszcze kupić?

Przeczytałem przed chwilą że Prezesem się staje tylko na 4 godziny... To prawda?

I po czterech godzinach trzeba zapłacić kolejny milion żeby dalej być prezesem?

Edytowano przez MBF1

lepiej kupić biuro za ileś tam $$ ale masz za darmo(nie licząc kupna magazynów i biura) lub zapłacić 1 mln $ żeby być prezesem na ileś tam godzin czy minut co ci się bardziej opłaca ?

45 minut temu, MBF1 napisał:

Przeczytałem przed chwilą że Prezesem się staje tylko na 4 godziny... To prawda?

Pierwsza sprawa jest taka, że źle przeczytałeś. Prezesa masz automatycznie po zakupie biura. VIP'EM zostaję się 4 godziny i ma mniejsze możliwości.

Druga sprawa jest taka, że po czterech godzinach, będąc VIP'EM kończy się i nic po za tym, jeżeli dobrze pamiętam to następnie dostajesz blokadę czasową na 12H.

Trzecia sprawa jeżeli chcesz zostać VIP'EM musisz posiadać mln na swoim koncie i nic po za tym ;) 

Bardziej polecałbym Ci zakup biura, chociaż tego najmniejszego za mln, a następnie zakup średniego, bądź dużego magazynu + masz więcej możliwości, niż VIP.

P.S Jeżeli zdecydujesz się na zakup Biura i magazynu polecam Ci znaleźć dobrą i ogarniętą Ekipę i wykonywać paczki na sesji, wtedy pieniądze, które wydałeś na zakup zwrócą Ci się dwu lub trzykrotnie.

1 osoba lubi to

Dnia 10.09.2016 o 15:46, MBF1 napisał:

Jak jesteś prezesem to na zawsze będziesz a jak vipem to tylko na 4h 

Edytowano przez Debesciak

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piderek64
      Zna ktoś dobrego , bezpiecznego trigger bota, lub inne wspomagacze strzelania ,celowania do gta v na "peceta" ?? Jak jest jakiś za pieniądze moge zapłacić  Z góry dzięki
    • Przez oloxmaister
      Mam wytwurnie kokainowom wszystko ok dostarczam towary i oni wiecie robią koks ale jak jade sprzedac to dostarczm to do żółtego pola dzwoni szef ze dostarczyłem a ja hajsu nie dostałem i niewiem oco chodzi?pls pomocy!!
    • Przez MusicHunter
      Witam, od samego początku jak kupiłem GTA V (niecały miesiąc temu), cały czas wrzuca mnie do pustej sesji w GTA Online, a gdy próbuje dołączyć do sesji ekipy w której jest 3 miliony członków, wyskakuje mi komunikat, że nie ma żadnej sesji
      W załączniku dodaje zdjęcie testu internetu. 

Macie jakieś pomysły?

• Przez Aro95
      Co sprzedajesz: Konto Rockstar Games Social Club z grą GTA 5
      Opis: 127 lvl Online, 500.000.000 dolarów, nie banowane
      Cena: 50zł lub 20€ skiny
      Płatność: PSC/Skiny
      Kontakt: pw

Screeny wyślę na pw. Konto sprzedaję z e-mailem.