Wojtekg93

Kilka pytań od nowicjusza

2 posty w tym temacie

Witam, właśnie zacząłem swoją przygodę z GTA online i w związku z tym że niezbyt to ogarniam mam kilka pytań. Chodzi mi głównie o to czy w gta online jest jakakolwiek fabuła, misje fabularne coś jak w singlu? Nie przepadam za wyścigami czy deadmatchami, i wolał bym wykonywac włąśnie jakieś misje, napady coś w tym stylu. Jak na razie na ma mapie mam zaznaczone jedynie jakieś wyścigi tryby adwersaża itp.

Są misje od poszczególnych postaci z fabuły GTA 5 ale nie są to misję fabularne, i potrzebni są do nich inni gracze od 2 do 4. Są napady. Dokładnie jest ich 5. Przed każdym finałem( napad właściwy) są przygotowania. Napady wykonuje się przeważnie w 4 osoby. Wyjątkiem jest pierwszy napad, w którym biorą dwie osoby.

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oloxmaister
      Mam wytwurnie kokainowom wszystko ok dostarczam towary i oni wiecie robią koks ale jak jade sprzedac to dostarczm to do żółtego pola dzwoni szef ze dostarczyłem a ja hajsu nie dostałem i niewiem oco chodzi?pls pomocy!!
    • Przez MusicHunter
      Witam, od samego początku jak kupiłem GTA V (niecały miesiąc temu), cały czas wrzuca mnie do pustej sesji w GTA Online, a gdy próbuje dołączyć do sesji ekipy w której jest 3 miliony członków, wyskakuje mi komunikat, że nie ma żadnej sesji
      W załączniku dodaje zdjęcie testu internetu. 

Macie jakieś pomysły?

• Przez Aro95
      Co sprzedajesz: Konto Rockstar Games Social Club z grą GTA 5
      Opis: 127 lvl Online, 500.000.000 dolarów, nie banowane
      Cena: 50zł lub 20€ skiny
      Płatność: PSC/Skiny
      Kontakt: pw

Screeny wyślę na pw. Konto sprzedaję z e-mailem.
    • Przez Yebalto_Kanamto
      Siema, szukam ekipy do grania 
      [lvl ok. 230] Chętni zapraszają
      SC - https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/yebalto_kanamto