Skocz do zawartości

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Namo
      Już we wtorek 17-go października nowe wyścigi kaskaderskie... ze zwrotem akcji. W wyścigach z transformacją pojazdy ciągle się zmieniają – od lądowych, przez powietrzne, po wodne i nie tylko.
      .... a tym czasem w piątek trzynastego R* robi banwave :-)
    • Przez Namo
      Już wkrótce Hunter zostanie dodany do GTA Online, najprawdopodobniej będzie to najbliższy wtorek.

Razem z tym bydlakiem do kupienia będzie również Vigilante czyli tzw. Batmobil którego nie raz mieliście okazję oglądać na sesjach swobodnych respionych przez cheaterów.

Tryb adwersarza również dostanie kolejny zjebany tryb a wyścigi kaskaderskie jakiś w którym zmieniają się pojazdy podczas wyścigu, fajnie. Właśnie, ma się jeszcze pojawić nowe autko Coil Cyclone.

• Przez GamerLive
      Nawiązujące do starej gry R* nowe DLC Przemyt w GTA Online które wyjdzie 29 sierpnia. 
      Będzie kontynuacja dodatku Gunrunning i wprowadzi na sesje swobodne nowy tryb "zbierania paczek". Tym razem będziemy robić to za pomocą samolotów. Będzie trzeba kupić znowu "siedzibę", do bunkra nie upchniemy żadnej maszyny latającej. Kila jak nie kilkanaście milionów wydamy na zakup hangaru a kolejne pieniądze rozejdą się w sklepie z samolocikami.

• Przez ferdas_mufc
      co myslicie o nowym trybie? dla mnie porazka czekac az kazdy skonczy, ten poprzedni byl zajebisty (masowy skok) ale teraz to juz z braku pomyslu dali taka padake...
    • Przez JokeE
      Siemka mam problem  gdy gram w fabułę wszystko działa ale dy włączam online i jest dołączanie do sesji wtedy gta się crash-uje, dodam jeszcze, że nie używałem żadnych modów pls pomóżcie