Skocz do zawartości

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez ferdas_mufc
      co myslicie o nowym trybie? dla mnie porazka czekac az kazdy skonczy, ten poprzedni byl zajebisty (masowy skok) ale teraz to juz z braku pomyslu dali taka padake...
    • Przez JokeE
      Siemka mam problem  gdy gram w fabułę wszystko działa ale dy włączam online i jest dołączanie do sesji wtedy gta się crash-uje, dodam jeszcze, że nie używałem żadnych modów pls pomóżcie 
    • Przez SiDżej
      1. Zminimalizuj GTA z włączoną sesją w tle.
      2. Otwórz menedżer zadań.

3. Otwórz zakładkę Wydajność.

4. Przejdź do monitora zasobów, poprzez naciśnięcie: Otwórz monitor zasobów.

5. Przejdź do zakładki Sieć.

6. Naciśnij prawym na proces sieciowy GTA5.exe i wybierz opcje Wstrzymaj proces, zatwierdź.

7. Po ok. 5 sek, przywróć proces i wróć do GTA Online

8. Ciesz się pustą sesją i zostaw lajka pod poradnikiem.
      W razie problemów/pytań pisać w komentarzach pod poradnikiem.

• Przez KeLLy
      Elo 
      Mam jakiś błąd z ulepszoną bronią z gunrunning dlc, mianowice po kompletnym ulepszeniu broni w mobilnym centrum ,gdy patrze z pierwszej osoby i chce przycelować ppm to powinien mi się pokazać obraz przez celownik , a mi się jakbym strzelał z biodra :C
    • Przez GamerLive
      DLC zbliża się dużymi krokami mamy znów promocje w GTA Online i podwójny hajs z RP! Promocje trwają do 12 czerwca więc albo 13 będzie DLC albo tydzień później 20 czerwca http://www.rockstargames.com/newswire/article/60212/GTA-Online-Bonuses-Double-GTA-RP-Opportunities-Limited-Time-Discounts