idecykk

Ban TS3

1 post w tym temacie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jojk33
      Teraz za geniusza zbrodni dostaje się 1mln czy 10mln? 
    • Przez Pulsik
      Wczoraj kupiłem bunkier w Paleto Bay za ~1,150,000 mln. Dzisiaj zarobiłem już 1,2mln i chciałem jendak zmienić połozenie bunkra na bardziej wygodniejsze. Pytanie nasuwa się takie. Na ten moment nie mogę kupić nowego bunkra , chodź myślałem , że sprzedaż starego bunkra uzupełni pozostałą kwotę czyli razem 2mln. Czy kupienie nowego bunkra działa tak samo jak kupienie nowego apartamentu , że dostaję się pięniądze za starą posiadłość . Czy jednak to nie działa i można mieć 2 bunkry w Los Santos.
    • Przez KillerGaming
      Cześć wszystkim. Mam pytanie do posiadaczy bunkrów: Czy da się sprzedać bunkier SOLO? Jeśli tak to prosze o jakieś porady np. Jak stracić najmniej czasu itd. Jeśli nie to trudno 
      Z góry dziękuje pozdrawiam 
    • Przez Empire13
      Witam.
      Dzisiaj wyszedł nowy patch Gunrunning i kupiłem samochody nowe , wykonałem specjalne zadania na dodanie do tych samochodów nowych broni i tu dupa. Gdy chce zmodyfikować ten pojazd to nie mogę bo pisze że trzeba mieć przyczepe z warszatem samochodów i broni z warsztatem broni posiadam ale nie da sie kupić takiej przyczepy z warszatem samochodów.

Proszę o pomoc
    • Przez Empire13
      Witam.
      Dzisiaj wyszedł nowy patch Gunrunning i kupiłem samochody nowe , wykonałem specjalne zadania na dodanie do tych samochodów nowych broni i tu dupa. Gdy chce zmodyfikować ten pojazd to nie mogę bo pisze że trzeba mieć przyczepe z warszatem samochodów i broni z warsztatem broni posiadam ale nie da sie kupić takiej przyczepy z warszatem samochodów.

Proszę o pomoc