Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Bl@dI. |

Gta v na dysku a mod menu do online PS3

Recommended Posts

Cześć. Mam GTA V na dysku PS3 i gram sobie dla czystej zabawy w GTA Online i mam pytanie. PS3 zostało zakupione z tą grą na swoim dysku twardym i nie mam możliwości zalogowania się na konto na którym gra została zakupiona przez pss i tutaj mam pytanie. Czy jeśli wgram mod menu czy wgl jakikolwiek cheat do gta online przez pendrive to będzie szło grać normalnie bez jakiegoś podawania hasła aby udowodnić, że to ja jestem właścicielem konta czy coś w tym stylu i czy będzie się dało cofnąć to bez ingeracji w profil na którym gra jest zakupiona? Chodzi mi o to abym nie musiał płaszczyć się sprzedającemu aby podał mi login i hasło do konta i ponownie pobierać gry. Cofać w sumie nie będę raczej ale nie wiem czy poprostu nie będę musiał zweryfikować posiadania tego konta.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez DoMoSKrab
      Cześć mam 15 lat i szukam ludzi do wspólnego grania i zabawy tylko nie mam mikrofonu bo bida w kraju ;c no a w gta mam 80 lvl a na koncie aktualnie 7,6M równiez mam dobre autka itd posiadam baze bunkier siedzibe plantacje  biuro magazyn i jeszcze to cos z biura ;p
    • Przez MasterCzen
      Witajcie,
      szukam ludzi do gry w GTA5 
      Preferuję graczy pełnoletnich, ja sam ma 30 lat
      Posiadam w swoim dobytku Magazyny, fabryki i za chwile kupuje bazę.
      Mój nick: MisterCzenPL
    • Przez setowsky
      Witam, czy znalazł się jakiś sposób na długie wczytywanie GTA? Fabuła i online wczytują się mega długo, czasami trwa to nawet kilkanaście minut i nic z tego. Windows 10 i GTA na Steam. Pozdro
    • Przez WeXeN
      Czesc szukam osob do wspolnego grania robienia napadow,misji,magazynow itp. Ogolnie do zacnej zabawy  . Niestety mam zaledwie 15 lat . Nie przeszkadzalo by mi nawewt jak bym gral z 30-latkiem poniewaz wiek nie ma znaczenia. Najlepiej by bylo jak by te osoby nie bylo sztywne ale mialy tez troche takiej powagi oczywiscie zalezy od momentu  co ja tu moge dodac . Napewno nie bedziecie sie nudzic ze mna bo jest co robic  
      moj steam:    http://steamcommunity.com/id/WeXeN/
      Social club: WeXeNN
      Widzimi sie w grze
    • Przez jemro
      Witam.
      Mam taki problem otóż od pewnego czasu gdy sobie gram czasami mi się scisza dzwięk i po chwili powraca do normalnego stanu co może być przyczyną. Może głośniki? są już stare ale w innych grach tego nie ma

Pozdrawiam

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.