Skocz do zawartości
Bl@dI. |

Gta v na dysku a mod menu do online PS3

Recommended Posts

Cześć. Mam GTA V na dysku PS3 i gram sobie dla czystej zabawy w GTA Online i mam pytanie. PS3 zostało zakupione z tą grą na swoim dysku twardym i nie mam możliwości zalogowania się na konto na którym gra została zakupiona przez pss i tutaj mam pytanie. Czy jeśli wgram mod menu czy wgl jakikolwiek cheat do gta online przez pendrive to będzie szło grać normalnie bez jakiegoś podawania hasła aby udowodnić, że to ja jestem właścicielem konta czy coś w tym stylu i czy będzie się dało cofnąć to bez ingeracji w profil na którym gra jest zakupiona? Chodzi mi o to abym nie musiał płaszczyć się sprzedającemu aby podał mi login i hasło do konta i ponownie pobierać gry. Cofać w sumie nie będę raczej ale nie wiem czy poprostu nie będę musiał zweryfikować posiadania tego konta.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez ferdas_mufc
      witam, mam porobionych troche badan nad ulepszeniem broni, narazie wykpilem druga wersje snajperki z pociskami wybuchajacymi i to jest na plus oczywiscie, natomiast zastanawiam sie czy warto kupowac ulepszenia dla np.: strzelby czy pistoletu czy innych broni, moglby ktos pokrotce opisac czym one sie charakteryzuja i czy warto ulepszac inne rodzaje broni ?