Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Jak się przelogować na konto kolegi ?

Opublikowano

Siema.Jak się przelogować na konto kolegi w gta ?

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

  • Odpowiedzi 31
  • Wyświetleń 23,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W launcherze przed uruchomieniem gry lub podczas gry włączasz nakładkę SC, w prawym górnym rogu klikasz zębate i wybierasz opcje wyloguj się. 

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Cruzzer napisał:

W launcherze przed uruchomieniem gry lub podczas gry włączasz nakładkę SC, w prawym górnym rogu klikasz zębate i wybierasz opcje wyloguj się. 

Mam GTA na steamie.A kolega z tego co wiem to na Social Club

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Cruzzer napisał:

GTA 5 na Steam ma inne pliki wykonywalne niż SC. Skorzystaj z tego poradnika http://gtaforums.com/topic/849187-converting-steam-gtav-to-rockstar-gtav-and-back-again/

Jak bd chciał przenieść to raczej nie zadziała bo na steam mam udostępniane GTA.

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

Przecież masz pliki od gry. Poradnikiem zmieniasz grę na SC i logujesz się kontem kolegi. W czym problem?

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Cruzzer napisał:

Przecież masz pliki od gry. Poradnikiem zmieniasz grę na SC i logujesz się kontem kolegi. W czym problem?

Dobra spróbuję.

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Cruzzer napisał:

GTA 5 na Steam ma inne pliki wykonywalne niż SC. Skorzystaj z tego poradnika http://gtaforums.com/topic/849187-converting-steam-gtav-to-rockstar-gtav-and-back-again/

Zrobiłem.I jestem TU i klikam POBIERZ DLA WINDOWS i mi pisze że Należy pobrać grę przez steam.Tak jak pisało usunąłem tylko x64a.rpf

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

Musisz robić coś źle bo korzystałem z tego poradnika tydzień temu i wszystko działa.

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Cruzzer napisał:

Musisz robić coś źle bo korzystałem z tego poradnika tydzień temu i wszystko działa.

To ja nwm co źle robię.Jak możesz to napisz jak ty to wszystko robiłeś

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

Z folderu z grą na Steam usuwasz wszystko oraz plik x64a.rpf oprócz folderów i innych plików rpf. Pobierasz to http://patches.rockstargames.com/prod/gtav/Launcher_EFIGS/GTA_V_Launcher_1_0_1290_2.exe i naprawiasz tym grę po czym uruchamiasz. Jeśli z jakiegoś powodu to nie działa to możesz poszukać trzech plików exe od wersji SC i wrzucić je do gry na Steam. 

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Cruzzer napisał:

Z folderu z grą na Steam usuwasz wszystko oraz plik x64a.rpf oprócz folderów i innych plików rpf. Pobierasz to http://patches.rockstargames.com/prod/gtav/Launcher_EFIGS/GTA_V_Launcher_1_0_1290_2.exe i naprawiasz tym grę po czym uruchamiasz. Jeśli z jakiegoś powodu to nie działa to możesz poszukać trzech plików exe od wersji SC i wrzucić je do gry na Steam. 

A to nie będę musiał tego instalować ? (co usunąłem)

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Cruzzer napisał:

To co usunąłeś zostanie zastąpione plikami od SC.

A czyli nie będę musiał pobierać znów gta ?

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
1 minutę temu, SiXzI napisał:

A czyli nie będę musiał pobierać znów gta ?

Kilka plików będziesz musiał pobrać ale dużo to nie waży.

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Cruzzer napisał:

Kilka plików będziesz musiał pobrać ale dużo to nie waży.

Spk

5 minut temu, Cruzzer napisał:

Kilka plików będziesz musiał pobrać ale dużo to nie waży.

A jaką dać wtedy ścieżkę plików ?

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Cruzzer napisał:

Kilka plików będziesz musiał pobrać ale dużo to nie waży.

Zrobiłem tak: Usunąłem pliki oprócz folderów i plików .rbf , zainstalowałem to co mi podałeś i uruchomiłem , zrobiłem spójność plików zainstalowały się tamte pliki włączyłem grę i nie działa nadal jestem na steam

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
  • Autor
Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Przez Steam?

Tak.A ten plik co mi dałeś to ja mam go wrzucić do folderu z grą czy jak ?

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

Pomyśl. Skoro chcesz Steam zmienić na SC i zrobisz spójność plików na Steam to pobiorą Ci się spowrotem pliki gry od Steam...

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Cruzzer napisał:

Pomyśl. Skoro chcesz Steam zmienić na SC i zrobisz spójność plików na Steam to pobiorą Ci się spowrotem pliki gry od Steam...

A to jak to zrobić przez SC ?

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

Masz instrukcje ;-; Po usunięciu plików uruchamiasz pobrany launcher, logujesz się kontem kolegi. Pobrane zostaną pliki i grasz...

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Cruzzer napisał:

Masz instrukcje ;-; Po usunięciu plików uruchamiasz pobrany launcher, logujesz się kontem kolegi. Pobrane zostaną pliki i grasz...

Ale ten launcher to najpierw tam do plików gry dać a potem uruchomić ? 

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, Cruzzer napisał:

Jak chcesz.

Odpalam ten launcher odpala się instaluje i nic

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

Pobierz pliki exe od wersji SC... Tak będzie dla ciebie prościej bo nie za bardzo mogę się z tobą dogadać.

umBDbCc.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.