Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Nowy samochód ubermacht revolter

Opublikowano

Dzisiaj został dodany nowy samochód Ubermacht Revolter którego możemy zakupić za jedyne 1,610,000$ na stronie internetowej Legendary Motorsport:1.thumb.jpg.4d0e2dadefa44db3f8a63ed2e86e8939.jpg

 a tak wygląda po tuningu 20180123205810_1.thumb.jpg.99c4c65efa986ef76195ed1cb1b8c33a.jpg

Oprócz samochodu dodali również PODWÓJNE PREMIE GTA$ i RP

w trybie Powietrzna norma zabójstw oraz 2xGTA$ i RP za wszystkie wyścigi kaskaderskie i lądowe stworzone przez Rockstar

adwer.thumb.jpg.36722f28ba4d98747d95543e8480c390.jpg

 

ZNIŻKI NA PERSONALIZACJĘ I ULEPSZENIA DO WER. 2

Ulepszenia broni do wer. 2 – zniżka 30%

Magazynki do wer. 2 – zniżka 25%

Celowniki do wer. 2 – zniżka 25%

Urządzenia wylotowe do wer. 2 – zniżka 25%

Oznaczenia broni do wer. 2 – zniżka 25%

 

Oraz zostały obniżone pojazdy o 25% które możesz zobaczyć po niżej 

2.jpg.1fe834c81b652ee637ffc56a5eabaa2a.jpg3.jpg.e5da7816e5a92c111ab68e1f9a13ba2f.jpg

Również został dodany Nowy WYŚCIG PREMIUM I PRÓB CZASOWYCH

Wyścig premium – „Niezła tuba” (dla Ruinerów 2000)

Próba czasowa – „Od wybrzeża do wybrzeża”

 

a to wszystko będzie dostępne do 29.01.2018r

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 12
  • Wyświetleń 7,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry artykuł, pozdrawiam.

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 godzinę temu, BombowyKiller napisał:

został dodany nowy samochód Ubermacht Revolter

Kolejny śmieciowy samochód, o którego nikt nie prosił. Ehh

 

 

Opublikowano

@Maciek45PL wg. mnie spoko jest

                                                                                                                                     

Opublikowano

@chmielu_psx Bardzo przeciętne osiągi przez co kompletnie nie nadaje się do wyścigów, mało opcji customizacji, jakoś szczególnie piękny też nie jest. No i jest zdecydowanie za drogi jak na to co oferuje.

Nie rozumiem też po co R* wciska do każdego ostatnio dodanego pojazdu karabiny maszynowe z przodu, które są kompletnie bezużyteczne.

 

 

Opublikowano
12 godzin temu, Maciek45PL napisał:

jakoś szczególnie piękny też nie jest

mi się podoba

12 godzin temu, Maciek45PL napisał:

 Bardzo przeciętne osiągi

po tuningu ma całkiem dobry zryw

12 godzin temu, Maciek45PL napisał:

R* wciska do każdego ostatnio dodanego pojazdu karabiny maszynowe z przodu

to akurat jest do dupy

                                                                               *wszystkie opinie o tym aucie są moim zdanie, nie musisz się z tym zgadzać.

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 godzinę temu, chmielu_psx napisał:

po tuningu ma całkiem dobry zryw

Znacznie lepszy zryw ma kosztujący podobne pieniądze Coil Cyclone

 

 

Opublikowano

@Maciek45PL szczerze? ja patrze na wygląd samochodu i to żeby sie drogi trzymał.

2 godziny temu, Maciek45PL napisał:

Coil Cyclone

nie lubię elektryków

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 godzinę temu, Cruzzer napisał:

I tak Panto najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wersja bezzderzakowa to już w ogóle ( ͜。 ͡ʖ ͜。)

chrome_2018-01-24_16-34-10.png.cf7e1d02ced24cb7aa167cbd8d121fce.png

 

 

Opublikowano
5 minut temu, Maciek45PL napisał:

A wersja bezzderzakowa to już w ogóle ( ͜。 ͡ʖ ͜。)

chrome_2018-01-24_16-34-10.png.cf7e1d02ced24cb7aa167cbd8d121fce.png

Można jeszcze usunąć dach i tylną klapę bagażnika.

umBDbCc.gif

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.