Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Filip03

Jakie ustawienie żeby były stałe 60 fps

Rekomendowany post

Witam chciałbym wiedzieć czy da rade jakoś zrobić zmiany w ustawieniach żeby GTA V działało w stałych 60 FPS ,robiłem różne ustawienia dosyć niskie a nadal mialem scinki
Mój sprzęt
-AMD Radeon (TM) R9 200 Series  (karta graficzna)
-AMD FX (TM)-4300 Quad-Core Processor (procesor)
- 8,00 GB Ramu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Olokraft
      Jakie dać ustawienia graficzne, żebym miał 60 FPS na takim sprzęcie :
      Intel core i5-4200H 2.8GHz
      Nvidia geforce gtx 950m
      Windows 8.1
      12GB ramu
      Aktualne ustawienia:
      Rozdzielczość : 1360 x 739
      FXAA Włączone 
      MSAA wyłączone 
      Synchronizacja pionowa włączona 
      Zagęszczenie ludności - max
      Zróżnicowanie przechodniów - połowa 
      Skalowanie dystansu - max
      Jakość tekstur - średnia (nie mam opcji niska, a wysoka i B. Wysoka jest nieosiągalne dla tego sprzętu) 
      Jakość cieniowania powierzchni - średnia 
      Jakość cieni - średnia 
      Jakość odbić - ultra 
      Refleksy MSAA - wyłączone 
      Jakość wody - B. Wysoka 
      Jakość cząstek - B. Wysoka
      Jakość trawy - ultra 
      Miękkie cienie - ultra miękkie 
      Post FX - Średnia 
      Filtrowanie anizotropowe - x16
      Ambient Occlusion - wysoka
      Teselacja - wysoka 
      Zarówno ma tych jak i trochę wyższych mam tylko 30 fps
      Zużycie pamięci wideo w tych ustawieniach wynosi 1096MB na 2047MB 
      Przy wyższych w okolicach 1331MB na 2047MB. 
      Wcześniej 60 FPS działało a teraz jest zwykle 30. Do tego grafika powoli się wczytuje np jadę po niewidzialnej drodze lub uderzam w nie widoczną przeszkodę (przy wyższych ustawieniach) a przy niższych tylko wczytywanie się (ściana, budynek itp wyostrza się dopiero kiedy podjadę bliżej) dodatkowo przy niższych jest duży drop klatek a przy wyższych już nie.
    • Przez RAFAL
      Witam mam problem podczas grania na online mam spadek fps w grze z 60 skacze mi nawet do 40 zauważyłem że jak sam jestem w sesij to spadku nie zauważyłem gram w rozdzielczości Full hd moja konfiguracja    karta graficzna-msi gtx 1080-8gb                                                                         procesor Intel i7 4770k                                                                                          ram 32 gb 1600mhz                                                                                               dysk 250 gb  ssd  -gra na nim zainstalowaną                                                   Windows 10                                                                                                                Internet Lte z cyfrowego Polsatu 
    • Przez kossiara
      GTA V (singleplayer) chodzi mi w 70-80 FPS, a Online w 30-40 mimo iż mam dużo lepsze podzespoły niż preferowane.
      ping to 15ms, pobieranie to 65 Mbps a przesyłanie to ok. 5 Mbps. Gram na kablu
      -----------Podzespoły-----------
      Procesor: Intel Core i7 7700HQ 2.80 mhz
      Karta graficzna: nVidia GeForce 1050Ti 4gb
      RAM: 8gb 
      Proszę o szybką odpowiedź
    • Przez Foll
      Siema, od dzisiaj, gdy wszedłem do Gta mam 50 - 55 fps. Kiedy zawsze miałem 60 fps.. Wszędzie mam ustawione odświeżanie 60 hz, więc nie wiem czemu tak jest. Chcę powiedzieć, że nie mam taniego kompa więc na pewno to nie wina sprzętu. Nie da się żyć z świadomością, że się posiada kompa za 6 kafli, a chodzi tylko 50 fps Mam nadzieję, że ktoś pomoże
    • Przez SonRadek
      Czesc jestem SonRadek i chcialbym porobic wszystkie napady od poczatku PC pozniej mozemy tez se pograc
      EDIT:
      Gram od 15:00 do 17:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.