Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Filip03

Jakie ustawienie żeby były stałe 60 fps

Rekomendowany post

Witam chciałbym wiedzieć czy da rade jakoś zrobić zmiany w ustawieniach żeby GTA V działało w stałych 60 FPS ,robiłem różne ustawienia dosyć niskie a nadal mialem scinki
Mój sprzęt
-AMD Radeon (TM) R9 200 Series  (karta graficzna)
-AMD FX (TM)-4300 Quad-Core Processor (procesor)
- 8,00 GB Ramu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez heditox
      jakie płatne mod menu polecacie?
    • Przez Dhagory
      Jest różnica FPS w Online a na singlu? bo na online ja mam 40 fps a na singlu 60 , więc się pytam cyz też tak macie
    • Przez Mucrof
      Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwne spadki FPS grając w GTA V. Normalnie gra działa mi w granicach 60 FPS i co kilka minut spada do 15-25 FPS bez żadnego powodu, występuje to także bez obecności wybuchów czy szybkiej jazdy samochodem po mieście.
      Moje specyfikacje :
      Karta graficzna: Geforce GTX 960M
      Procesor: i7-4720HQ   2.6 GHz
      Ram: 16 GB
      Rozdzielczość : 4K
      System Operacyjny : Windows 10
      Próbowałem chyba już wszystkiego, więc co szkodzi zapytać was o pomoc. Gram na laptopie Lenovo Y50-70, który jest podłączony do monitora gamingowego ASUS MG28UQ przez HDMI. Gra chodzi na najniższych ustawieniach jakie są możliwe (na 4GB wolnej pamięci zajmuje zaledwie 1,2GB w ustawieniach) , rozdzielczość zmieniona do Full HD, bo na 4K to koszmar chodzi, Vsync włączałem i wyłączałem - nie pomaga, opcje zasilania są ustawione na najwyższą wydajność, tak samo w opcjach karty graficznej. Specjalne dostosowywanie opcji kart graficznej dla GTA 5 też nie zadziałało, ustawianie priotytetu także. Nawet postawiłem bezpośrednio przed lapkiem gigantyczny wiatrak, który go chłodzi, co poprawiło ilość FPS-ów, ale nie rozwiązało problemu nieprzewidywanych ich spadków do niedorzecznego poziomu.
    • Przez domix1998
      Witam, od kilku dni mam takie czasami spadki fps ze to wkurza...
      Zmieniłem z Win10 na 7 i nie pomogło...

Sprzęt:
      Procesor: AMD Athlon(tm) X4 860k Quad Core Processor - 4 GHz
      RAM: 8 GB
      Grafika: Nvidia GeForce GTX 1050 2GB

Wiedźmin śmiga  (ma czasami spadki) a GTA V to w LS, i nie wiem czy wina sterowników czy co...

Proszę o pomoc.

• Przez Stachucki
      Witam. Tak jak w temacie mam spadki fps w GTA V. 
      Procesor:  Intel(R) Core(TM) i5-4200U CPU @ 1.60GHz    2.30GHz
      RAM:  8.00GB (dostępne: 7.45GB)
      Karta Graficzna:  NVIDIA GeForce GT 740M
      Gra zaczęła klatkować tydzień po zainstalowaniu ale wczesniej działała świetnie jak na mojego lapka. Chodziła w stałych 30-40 fps na średnich-wysokich. Teraz nawet do tych 40 nie dochodzi ale za to spada do 20 i wzrasta do 30 co kilka sekund co powoduje straszne ściny przez które nie da sie grać. Prosze o szybką odpowiedź.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.