Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Ciężko zarabiać czy czerpać przyjemność z gta?

Opublikowano

Modować czy nie modować i ciężko zarabiać?

Trudno w to uwierzyć, ale większość czasu w Gta Online zarabiamy wirtualne pieniądze zamiast cieszyć się grą i mieć z tego frajdę. Ja przez dziewięć dziesiątych czasu spędzonego w tej grze ciężko zarabiałem i to sam. 

Czy można cieszyć się grą, a nie marnować wiele czasu na zarabianie wirtualnych dolarów? Oczywiście że można! Przez oferty jakie daje Namo w Gta Forum na przykład. Tylko każdy w sumie ma inną opinię na temat tych ofert na przykład ja niedawno się zastanawiałem po co to komu? Przecież jak będziesz miał tyle pieniędzy to będzie ci się nudziło. I przez wiele czasu spędzonego w grze w końcu zacząłem myśleć że to ma jednak sens, i zamówiłem jedną z ofert. Bo przecież komu by się chciało samemu przez miesiąc zarabiać na jakiś podobający mu się drogi pojazd, a R* z aktualizacji na aktualizacje pojazdy w grze zaczynają być coraz droższe co nawet wspomina Namo na Gta Forum  - Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Co każdy może potwierdzić. Więc czy bym od samego początku mojej rozgrywki nie marnował cennego czasu na żmudne zarabianie pieniędzy mógłbym się cieszyć wszystkim co GTA mi oferuje? Pewnie tak...

A wy co myślicie o polityce Rockstar i dodawania sobie wirtualnych pieniędzy do GTA?

Pozdrawiam.

image001.0.0.jpg

gfk0h0sm8znlig6hn83j.jpg

Nowy artykuł! Jeżeli nie widziałeś jeszcze mojego poprzedniego to gorąco polecam! :D

Jest to mój już drugi artykuł i proszę o rzetelną ocenę.

  • Odpowiedzi 28
  • Wyświetleń 15,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
33 minuty temu, MatiM napisał:

Modować czy nie modować

modować a nie się jebać z haxami rozwalającymi towar.

                                                                                                                                     

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zamówiłem modowanie mojego konta. Wieczorkiem będzie :D

Opublikowano

@MatiM  I prawidłowo!

                                                                                                                                     

Opublikowano

Znowu się spam zaczyna? xD

35 minut temu, MatiM napisał:

A wy co myślicie o polityce Rockstar i dodawania sobie wirtualnych pieniędzy do GTA?

Osobiście uważam, że żmudne grindowanie nie ma sensu. Jasne, można sobie zagrać jakąś misję raz czy dwa, ale gdy muszę grać w kółko te same napady czy misje tylko po to żeby zarobić na jakiś samochód, którym pojeżdżę ze dwa razy a potem będzie się kurzyć w garażu to mi się rzygać chce.

 

 

Opublikowano
  • Autor
Przed chwilą, NikoHuskie napisał:

Znowu się spam zaczyna? xD

Osobiście uważam, że żmudne grindowanie nie ma sensu. Jasne, można sobie zagrać jakąś misję raz czy dwa, ale gdy muszę grać w kółko te same napady czy misje tylko po to żeby zarobić na jakiś samochód, którym pojeżdżę ze dwa razy a potem będzie się kurzyć w garażu to mi się rzygać chce.

Mam (miałem) tak samo

Opublikowano
Przed chwilą, NikoHuskie napisał:

Znowu się spam zaczyna? xD

Osobiście uważam, że żmudne grindowanie nie ma sensu. Jasne, można sobie zagrać jakąś misję raz czy dwa, ale gdy muszę grać w kółko te same napady czy misje tylko po to żeby zarobić na jakiś samochód, którym pojeżdżę ze dwa razy a potem będzie się kurzyć w garażu to mi się rzygać chce.

Czemu jestem w twojej sygnaturze czy jak to się tam nazywa? xD 

umBDbCc.gif

Opublikowano

tylko folla nie oznaczajcie, bo znowu o punkty będzie żebrał 

                                                                                                                                     

Opublikowano

@NikoHuskie oczywiście, lucuś, tylko rowerek mu zajebali i przytył.

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 minutę temu, Cruzzer napisał:

Czemu jestem w twojej sygnaturze czy jak to się tam nazywa? xD 

Chciałem sobie ustawić jakiś życiowy cytat xD 

 

 

Opublikowano
  • Autor
Przed chwilą, NikoHuskie napisał:

Chciałem sobie ustawić jakiś życiowy cytat xD 

xD

Opublikowano

Dajcie punkciki to Folla przegonię, xD

                                                                                                                                     

Opublikowano
  • Autor

Chmielu widziałem jak dołączyłeś pod koniec live'a namo xD

Opublikowano
1 minutę temu, chmielu_psx napisał:

Dajcie punkciki to Folla przegonię, xD

Lepiej mi, nie przepierdolę ich na głupoty { ͡• ͜ʖ ͡•}

 

 

Opublikowano

@MatiM wkurwiłem się że wpadłem na koniec.

@NikoHuskie ja chcę Folla wkurwić 

                                                                                                                                     

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, chmielu_psx napisał:

@MatiM wkurwiłem się że wpadłem na koniec.

@NikoHuskie ja chcę Folla wkurwić 

I tak nie ominęło cię prawie nic tylko motywająca przemowa Namo i tuning 2 aut i 1 helikoptera

Opublikowano

@Cruzzer tobie to zawszę brakuje

                                                                                                                                     

Opublikowano
  • Autor

Zmienialiście w ogóle swoje hasła zanim podacie konta do modowania?

Opublikowano

@MatiM ja tak

                                                                                                                                     

Opublikowano
  • Autor

ja zmieniłem na ****NAMO99** 

xD

Opublikowano
1 minutę temu, Foll napisał:

przyszedłem po plusiki.

wiedziałem, wiedziałem

                                                                                                                                     

Opublikowano

o nie, zaczyna się

                                                                                                                                     

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.