Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Głównie gram w GTA 5, ale czasem zdarza się zagrać w jakiegoś Battlefielda.

Jaka karta graficzna i procesor będą lepsze do tego zestawu?

i7 7700 i gtx 1060 6gb czy i5 7600k i 1070 8gb?

Płyta główna: ASRock H270 Pro4

RAM: GoodRam DDR4 IRDM X 2x8gb ,3000Mhz, CL16

Zasilacz: SilentiumPC Supremo M2 gold 550W 

Chłodzenie CPU:be quiet Pure Rock

Dyski: SSD-WD Green 120gb ,HDD-WD Blue 1000gb 

Edytowano przez d4wid3li

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Airow
      Witam. Zamierzam kupić laptop do pracy. Jednakże chciałbym wiedzieć czy zagram na nim w GTA V bez większych problemów. Miałby to być jedynie tryb fabularny + modyfikacje.
      Specyfikacja Laptopa:
      Procesor:  Intel Core i5-8250U (4 rdzenie, od 1.6 GHz do 3.4 GHz, 6MB cache)
      Pamięć RAM: 20 GB (SO-DIMM DDR4, 2133 MHz)
      Dysk: SSD M.2 
      Karta Graficzna: Intel UHD Graphisc 620
      Największym problemem moim zdaniem byłaby tu karta graficzna, ale czekam na jakąś opinie/radę.
    • Przez essaawe1
      KARTA GRAFICZNA-AMD RADEON R7 M440
      PROCESOR-INTEL CORE i5 7200u cpu 2.5-2.7Ghz
      RAM-8GB
    • Przez MewaKruKru
      Witam,mam pytanie co myślicie o tej konfiguracji ? Konfiguracja została zrobiona z budżetem 3000 zł.
      Procek: Amd Ryzen 5 2600 x 4,25 GHz 19 mb box - 940 zł
      Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1050TI OC 4GB DDR5 - 869 zł
      Płyta głowna Msi B350 TOMAHAWK - 360 zł
      Pamięc ram G.Skill Aegis DDR4 2x8 gb 3000MHz,cl 16 - 713 zł
      Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 LT -60 zł
    • Przez Grycu1920
      Witam. A mianowicie mam problem bo gdy gram se normalnie w gta v i w gta online na moim obecnym laptopie często mi chodzi płynnie a czasem nie. Decyduję się nad kupnem nowego laptopa lub peceta do GTA V. Jaki laptop lub pecet do gta v do 3000 zł wybrać. Mój obecny laptop ma następując parametry:
      Procesor: Intel Core I5-5200 2.20 GHz
      RAM: 8 GB 1600 MHz
      Grafika:
      AMD Radeon R9-M375
      Intel HD Graphics 5500
      Dysk: 1TB HDD
      Pozdrawiam. 
      PS. Pomimo tego, że mój laptop nie spełnia minimalnych wymagań taktowania procesora to to, że mam 8GB Ramu i GTA V normalnie mi chodzi tylko, że często mam lagi.
    • Przez Jonaszekk
      Cześć, mógłby ktoś złożyć mi pc do 2900 (już razem z monitorem) do gier takich jak : GTA V, FIFA 18, BF 1 i Wiedźmin III
      Najbardziej chce zagrać na nim w GTA V na fajnej grafice w fajnej ilości klatek
      Oczywiście G4560 i te inne pentiumy odpadają

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.