Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Klawiatura Słuchawki i myszka

Rekomendowany post

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez frezka
      Witam,
      Mam problem i nie mogę znaleźć odp na to pytanie w google bo nie wiem jak to wpisać. a mianowicie jak nacisnę klawisze win+D to klawiatura wariuje żaden klawisz nie działa prawidłowo. Nie da się grać ani nic wpisać w notatniku. Po prostu naciskam klawisz "W" a jakieś powiadomienia wyskakują... Klawisz "D" a wyszukiwarka się odpala.... itp.  Mam świeżą wersje gry bo wczoraj ją kupiłem. jestem zielony z tej gry ale chce grać tylko w gta online. Na zwykłym GTA jak naciskam win+D nic się nie dzieje...wszystko działa ale na online wariuje.
      Proszę o pomoc.
    • Przez Koniczyna_Axr
      Witam.
      Problem polega na tym, że Słuchaki bluetooth nie działają podczas grania w GTA V.
      Podłączam je i parę sekund działa i nagle gra zawiesza się na moment i przestają działać.
      Ktoś wie jak to naprawić?
    • Przez klaku89
      Witam.
      GTA V u mnie często dziwnie reaguje na klawiaturę- po puszczeniu klawisza samochód lub postać dalej się porusza jakbym dalej trzymał klawisz.Dodam że klawiatura w innych grach oraz samym windowsie działa poprawnie więc jest to wina GTA. Sterowniki mam zaktualizowane a przywrócenie domyślnych ustawień sterowania nic nie daje

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online