Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PS3

Opublikowano

Witam wszystkich, 

jestem tu nowy. Szukam aktywnej ekipy na ps3 - której członkowie nie grają tylko przy niedzieli.

pozdro

  • Odpowiedzi 156
  • Wyświetleń 125,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć cześć szukam paru osób do grania na multi. Jak coś pod postem nicki. Pozdro 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema. Szukam 3 osób do gry w GTA V na PS3. Chodzi mi o robienie napadów,misji od kontaktów oraz swobodnej gry.

Wymagania:

-PS3 (xD)

-Min. 10 lat (do 13)

-Min. 20 ranga/level

-Skype (Nie wymagam mutacji)

-Jakiś karabinek LUB Karabin i bomby

-Nie przeklinanie

-Konto Social Club (Aby dołaczyć do ekipy)

Zapraszam do zgłaszania się w komętarzach.

Kontakt/Informacje:

Skype-LeX007pl

Social Club-LemanoXGTA

PS Network-LeX007pl

MOJA EKIPA: Sniezna Propaganda (PROP)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, szukam ekipy do zrobienia napadu pacific - podział po 25% oraz wyścigu rajd żeby wbić trofeum :):D

Opublikowano

Szukacie jeszcze kogoś do napadów? :D jak tak to ja chętnie D33mon0_

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ;) Szukam ludzi do grania w GTA Online i zapraszam wszystkich chętnych do ekipy na Social Club, która nazywa sie Cocaine Team jest to ekipa, do której może dołączyć każdy z jaką kolwiek rangą tylko musi mieć Skype/TeamSpeak oraz musi umieć strzelać i oczywiście jeździć, mile widziana umiejętność ogarniania reszty umiejętności takich jak np. pilotaż. Głównie chodzi mi o takie aktywności jak: Napady, Misje, Tryby Adwersarzu i normalna/spontaniczna zabawa w Los Santos. Gramy na PS3 i PC. Godziny nie są narzucone, zapewniam miłą atmosferke i chęć grania w inne gry takie jak np. CS GO.
Link do ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/cocaine_team
Moja nazwa na PSN: lugowski45
Zapraszam i Pozdrawiam :)

do pastu .jpg

Opublikowano

Witam serdecznie. 

Poszukuję ludzi bądź ekipy (1 osoba też może być) do wspólnej gry w GTA Online.

Mam małe doświadczenie, grałem może z godzinke w online (kampanie skończyłem) i chciałbym wspólnie z kimś do czegoś dojść. Preferuję kontakt poprzez teamspeak lub coś podobnego :P

Mam 25 lat, jednakże mogę pograć z kimś nawet 10 lat młodszym, byleby miał poukładane w głowie.

Czekam na propozycje :)

Edytowane przez DeLuxee

Opublikowano

Chętnie pogram! Ale gram na platformie PC. Jestem pełnoletni xD Poszukuję chętne osoby do wspólnej gry. Mile widziana płeć piękna, fajnie się gra z Wami dziewczyny[emoji16]. Zapraszać nick: Norbiol.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jeśli chodzi o identyfikator to proszę

DeLLuxPL

 :)

grać będę mógł jutro jakoś od południa, muszę odespać ciężki dzień w pracy :P

Edytowane przez DeLuxee

Opublikowano

6.5 euro poszło się jebać, bo kurwa musiał pokazać jakie ma ego "gówniak" ;) 

Opublikowano
1 minutę temu, Hessoon napisał:

6.5 euro poszło się jebać, bo kurwa musiał pokazać jakie ma ego "gówniak" ;) 

wtf? :P

Opublikowano

bS_Miksiu_fwG jestem w sumie całe dnie . Jak będziesz chciał to pisz ponieważ mam zablokowaną możliwość  zapraszania .

Edytowane przez bS_Miksiu_fwG

Opublikowano

Poszukuję 1 osoby do odblokowania tuningów za wyścigi na samochodach sportowych.

Proponuję aby wyścigi odbywały się 1/1 tzn 1 moja wygrana 1 twoja wygrana, aby obie strony miały z tego korzyść :)

Czekam na kontakt :P

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.