Skocz do zawartości
Krystian Stecko

sprzedam Sprzedam ps3 slim 320gb/zamienię

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Aoyama
      Witam tak jak w temacie. 
      Kupie dwa konta Gta 5 na Platformę Xbox One/360/PS3. Najlepiej 125+ RP i 100.000.000 $ +
      Rozpatrze wszystkie oferty
      Cena nie gra roli
    • Przez xRony123
      Spredam konto gta v na social club
    • Przez radziokex
      Mam problem. Gdy kończę pierwszy wyścig z lamarem nie widzę innych graczy, a gdy skończę wyścig samochod jedzie sam, skręca i robi co chce. I nie mam nad nim zadnego panowania. I dodam jeszcze, że po dojechaniu do mety dostaje RP i $. Prosze o pomoc.
    • Przez MaxFlow
      Witam 
      Mam do sprzedania konto origin. 
      Na koncie znajdują się takie gry jak:
      - Battlefield1 Edycja Specjalna
      - Battlefield4 Edycja Specjalna +dodatki (Zęby Smoka, Chińska Nawałnica, Ostateczna Rozgrywka, Klasyczne Operacje, Operacje Społecznościowe, Nocne Operacje)
      - Battlefield Hardline Edycja Specjalna
      - Need For Speed 2016
      - Mass Effect 2
      - Steam World Dig
      - Medal Of Honor Pacific Assault
      - Dead In Bermuda
      - Syberia 2
      Zapewniam że jestem pierwszym i jedynym właścicielem tego konta. Konto sprzedaję ponieważ mój drewniany komputer nie potrafi uciągnąć niektórych z tych gier w stałych +60 fps. Konto mogę wymienić na kod PSC o wartości 25euro. Jak dojdzie do wymiany? Dostaję kod PSC o wartości 25e , sprawdzam go czy aby nie jest fikcyjny i faktycznie działa. Jeśli kod jest prawidłowy, wysyłam kupującemu login oraz hasło do konta oraz pytanie pomocnicze potrzebne do zmian takich jak e-mail czy hasło.
      OFERTA JUŻ NIEAKTUALNA

• Przez Goferancki
      konto Steam są na nim takie gry jak:
      -Outlast+DLC Whistlebower
      -Deus ex: Human Revolution
      -Ets2: legendarna edycja
      -Batman: Arkham Knight
      -Cs Go