Krystian Stecko

sprzedam
Sprzedam ps3 slim 320gb/zamienię

1 post w tym temacie

Sprzedam ps3 slim 320 GB lub zamienię za ps4 z dopłata 

wszelakie informacje udzielę kontaktując się telefonicznie pod numer 535119321 lub mejlowo

IMG_0039.JPG

IMG_0041.JPG

• Podobna zawartość

• Przez Aro95
      Co sprzedajesz: Konto Rockstar Games Social Club z grą GTA 5
      Opis: 127 lvl Online, 500.000.000 dolarów, nie banowane
      Cena: 50zł lub 20€ skiny
      Płatność: PSC/Skiny
      Kontakt: pw

Screeny wyślę na pw. Konto sprzedaję z e-mailem.
    • Przez adrian200010
      Szukam osób do gry w GTA ONLINE na konsoli PS3 [PlayStation 3]
      Wymagania:
      - Posiadanie konsoli PS3
      - Minimum 12 lat / max 15
      - Ogarnięcie
      Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania pisz pogramy :P.
    • Przez PS3_Xde
      Witam, mam taki problem, otóż od 3/4 dni próbuje zainstalować cheaty na ps3 (No jailbreak) gdy instalowałem BLES i wchodziłem w gta i chcialem wejsc na multiplayer to wyskakiwał komunikat ze usługi rokstar sa niedostępne. Moja konsola nie nadaje sie na jailbreak'a, ponieważ próbowałem instalować downgrade (czyli np. Z wersji 4.81 do 3.55) lecz nie udAwalo mi sie to bo ciagle wyskakiwał komunikat ze pliki sa uszkodzone. Nie chce tez płatnych modow/cheatow(jak kto woli)
      Wszystko pisane z tel. Bardzo bym prosił o pomoc (bles cheta nie chce  bo pozniej nie mozna wbić na multiplayer) z ten strony to wszystko, pozdrawiam cieplutko. SkyFerek 
    • Przez Smashpl
      Cześć, mam problem z Napadem na biuro FIB.
      Głównie chodzi mi o błąd, który ukazuje się po wyjściu Michaelem z budynku FIB i przełączeniu się na Franklina.
      Następnie gdy Franklin przez jakieś 3s. jedzie wozem strażackim wyskakuje napis "Misja nieudana, Ekipa została porzucona"
      Gdy naciskam powtórz gra się ładuje, ładuje i się nie załaduje.
      Proszę o pomoc, PS. wszystkie misje poboczne zostały zrobione u wszystkich postaci