Skocz do zawartości

Recommended Posts

anv1337    0

Witam, mam problem a mianowicie chodzi o to że miałem bana do 24/11/2016 (tj. dzisiaj).
Próbowałem o północy wbić na GTA Online i pisało że jeszcze ban więc uznałem że później będzie wszystko działać i poszedłem spać.

Gdy jednak o 16 włączyłem GTA znowu nie mogę włączyć GTA Online, a przecież dzisiaj jest data unbana. Zdjęcie poniżej.

Proszę o pomoc.

gta 5.png

Namo    1459
2 minuty temu, anv1337 napisał:

Nie pamiętam o której

Powinieneś maila dostać z powiadomieniem o banie, tam znajdziesz godzinę o której dostałeś.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez kacperxd
      JAK WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE ?
    • Przez Said
      Wszyscy, którzy chcą mieć fuuuullll kasy w gta online zapraszam na obejrzenie filmiku i weście na linka w nim zamieszczonego.
      Metoda pochodzi od d3sk1ng i nadal jest bezpieczna.
      Gwarantuję wam, że będziecie zadowoleni. Nie proście się GRUBIAŃSKIEGO NAMO o kasę za euro tylko weźcie ją za free!
      Publikuję to tylko i wyłącznie dlatego, że irytuje mnie namo i jego podejście do użytkowników.
    • Przez Arbuzik4
      Siema, od jakiegoś czasu chciałem zrobić osiągnięcia z napadów  geniusz zbrodni, wszystko po kolei, ta sama ekipa itp. Nigdy nie chciało mi się za to zabrać aż do teraz.
      Więc tak jak w temacie, poszukuję ogarniętych i cierpliwych ludzi, którzy są w stanie poświęcić kilkadziesiąt godzin na zrobienie tych osiągnięć. nie oczekuje zbyt wiele, chcę tylko żebyśmy skumali się na ts'ie i wykonali te osiągnięcia. Jak będą chętni to podam wam jakiegoś tsa do wbicia i pogramy, jak są chętni podawajcie nicki z social cluba.
    • Przez ZjawaX
      Witam sprzedam zmodowane konto GTA online PC lvl 1000 kasa widoczna na obrazku płatność psc oraz przelew.