Skocz do zawartości
SiDżej

pecet Jak kupić taniej GTA V na PC

Recommended Posts

SiDżej    71

1. Sprawdź ceny GTA V RUS/CIS. Ceny bywają różnie. Jeżeli cena jest powyżej 115zł zrezygnuj z dalszego kupowania i kup wersję zwykłą.

Link pierwszy do wersji RUS/CIS

Link drugi do wersji RUS/CIS

2. Kup grę, która jest najtańsza.

3. Pobierz darmowy trial programu ZenVPN

4. Skonfiguruj go.

4.1 Uruchamiamy program jako administrator.

4.2 Z wysuwanego paska wybieramy ikonkę programu

Cytat

Screenshot 2016-04-24 10-23-41.jpg

4.3 Po kliknięciu na ikonkę pojawia się nam menu programu. Z tego menu wybieramy lokalizację Russia / Moscow i klikamy zielony przycisk connect.

Cytat

Screenshot 2016-04-24 10-27-30.jpg

4.4 Klikamy ,,X" i przechodzimy do następnych punktów.

5. Tworzymy nowe konto na Rockstar Games Social Club. Musi być ono zarejestrowane na Rosję.

6. Wchodzimy na tą stronę i klikamy Użyj kodu Rockstar

Cytat

Screenshot 2016-04-24 10-44-25.jpg

7. Wklejamy nasz kod zakupiony z punktu 1.

8. Wyłącz program ZenVPN lub go odinstaluj i ciesz się grą!

Jeżeli poradnik ci się spodobał kliknij ,,Lubię to!" pod postem!

Edytowano przez SiDżej
  • Lubię to 5

Giv3n    3

ta... to jest normalna gra ale poprostu kupiona w innym kraju jezeli kupujesz cos z angli np wiedzmin bd po polsku... masz wybor jezykow

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez kacperxd
      JAK WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE ?
    • Przez Said
      Wszyscy, którzy chcą mieć fuuuullll kasy w gta online zapraszam na obejrzenie filmiku i weście na linka w nim zamieszczonego.
      Metoda pochodzi od d3sk1ng i nadal jest bezpieczna.
      Gwarantuję wam, że będziecie zadowoleni. Nie proście się GRUBIAŃSKIEGO NAMO o kasę za euro tylko weźcie ją za free!
      Publikuję to tylko i wyłącznie dlatego, że irytuje mnie namo i jego podejście do użytkowników.
    • Przez Arbuzik4
      Siema, od jakiegoś czasu chciałem zrobić osiągnięcia z napadów  geniusz zbrodni, wszystko po kolei, ta sama ekipa itp. Nigdy nie chciało mi się za to zabrać aż do teraz.
      Więc tak jak w temacie, poszukuję ogarniętych i cierpliwych ludzi, którzy są w stanie poświęcić kilkadziesiąt godzin na zrobienie tych osiągnięć. nie oczekuje zbyt wiele, chcę tylko żebyśmy skumali się na ts'ie i wykonali te osiągnięcia. Jak będą chętni to podam wam jakiegoś tsa do wbicia i pogramy, jak są chętni podawajcie nicki z social cluba.
    • Przez ZjawaX
      Witam sprzedam zmodowane konto GTA online PC lvl 1000 kasa widoczna na obrazku płatność psc oraz przelew.