Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problem z akcjami od graczy w GTA online

Opublikowano

Witam, problem jest w tym, że nie dostaje żadnych akcji od graczy. Nie mogę również tworzyć misji od Lestara, a jak pożądam ścieżką  Start - Online - Akcje to napis Rozegraj Akcje jest szary i nie mogę nic z nim zrobić. Na mapie nie mam zaznaczonych wyścigów oraz pobocznych akcji jedynie mam akcje od Lamara. Zaczęło się to od momentu kiedy zmieniłem wygląd postaci i nie mam pojęcia jakim cudem dostałem nowe mieszkanie oraz 200 000 $. Od tamtego czasu mam z tym problem.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           POMOCY !!!

  • Odpowiedzi 8
  • Wyświetleń 7,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • czary mary chokus pokus abra kadabra wejdź w zmianę postaci i zobacz co tam jest czy masz dwie postaci? wybierz i wróć  na sesję. Musisz se w menu ustawić akcji co chcesz widzieć czy wyścigi itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czary mary chokus pokus abra kadabra wejdź w zmianę postaci i zobacz co tam jest czy masz dwie postaci? wybierz i wróć  na sesję.

Musisz se w menu ustawić akcji co chcesz widzieć czy wyścigi itp akcje pewnie są ukryte

Opublikowano
  • Autor

Mam dwie postacie, dzięki za rade. Odpalam gta i to zmieniam.

     Jeszcze raz dziękuję!!

PS Możesz mi jeszcze powiedzieć gdzie sa te ustawienia powiadomień?

Edytowane przez Koza182

Opublikowano

To będzie pod M > Ukryj opcje > Akcje i tu co chcesz, aby było widoczne , a co nie to ukrywasz.

cyt.  i nie mam pojęcia jakim cudem dostałem nowe mieszkanie oraz 200 000 $. Od tamtego czasu mam z tym problem.

Tu tylko się cieszyć wszyscy by tak chcieli mieć po 200k i nowe mieszkanko za fri.

Opublikowano
  • Autor

Próbowałem to już. Jak zaznaczam żeby wszystko bylo widoczne, zmieniam sesje i nic się nie zmienia.

Niestety jak jeszcze lester do mnie dzwoni i mudze podjechać pod "H" i kaze mi kupic nowe pomieszczenie, a mam apartament z pokojem do planowania.

Opublikowano
9 godzin temu, Koza182 napisał:

Próbowałem to już. Jak zaznaczam żeby wszystko bylo widoczne, zmieniam sesje i nic się nie zmienia.

Niestety jak jeszcze lester do mnie dzwoni i mudze podjechać pod "H" i kaze mi kupic nowe pomieszczenie, a mam apartament z pokojem do planowania.

A może mu chodzi o biuro lub inne centrum , którego nie masz .

Opublikowano
  • Autor

Możliwe ale wracając do tych ustawień to jak wchodzę w M > Ukryj opcje > Akcje i zaznaczam wszystko widoczne to i tak mi nie działa. Nie wiem o co chodzi ale mam nadzieje że szybko znajdę rozwiązanie.

  • 3 lata później...
Opublikowano

Mam problem w gta online, jak chce wejsc w akcje przez telefon to pisze niedostępne , a jak chce wejsc przez menu to opcje procz zgloszenia sa na szaro I nje moge nic z tym zrobic , jakas pomoc?🥲

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 14.07.2022 o 16:41, Gta_Av napisał(a):

Mam problem w gta online, jak chce wejsc w akcje przez telefon to pisze niedostępne , a jak chce wejsc przez menu to opcje procz zgloszenia sa na szaro I nje moge nic z tym zrobic , jakas pomoc?🥲

Mam dokładnie ten sam problem nawet rockstar support nie pomaga, ma ktoś rozwiązanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.