Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

KillerPitter

Mody na ożywienie miasta

Rekomendowany post

Szukam modów do gta 4/gta 5 na ożywienie miasta tzn nowe zachowania npc, zdarzenia losowe, lepsze AI, nowe detale sprawiające właśnie aby miasto i jego eksploracja była ciekawsza. Jest w ogóle coś takiego? Szukałem dosyć długo i nie znalazłem więc liczę na waszą pomoc :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, KillerPitter napisał:

nowe zachowania npc

Do tego pasuje, ale do nazwy tematu niekoniecznie 😉 Więc nie wiem. Poszukaj gdzieś w internecie jakichś modów na to.

• Haha 1

1 minutę temu, KillerPitter napisał:

Szukałem już długo 😕

Najwyraźniej nikomu nie jest to potrzebne.

Jedyny mod, który na

1 godzinę temu, KillerPitter napisał:

nowe zachowania npc

znam to zombie mod.

Za 1.42 też szukałem czegoś podobnego, miałem coś takiego: Redux (dużo usprawnień całej gry ai pedów, zachowanie broni, fizyka i dużo więcej) + More Pedestrian and Traffic 1.2 (w teorii 10 razy większe zagęszczenie ludzi i samochodów, w rzeczywistości było dużo ale nie 10 krotnie więcej) + Realistic Traffic AI + World of Variety (jeden z moich ulubionych modów. Przeróżne samochody (łącznie z tymi z DLC) jeżdżą po ulicach LS. bardzo zmienia wygląd ulic na plus) + Jakiś car pack (miałem Mega Realistic Car Pack ale patrząc teraz to widzę, że jest dużo nowych i większych car packów. Wybierz jakiś odpowiedzi dla siebie ¯\_(ツ)_/¯). Wymagania co do komputera oczywiście mocno wzrastają przy takich modach. Jak chcesz to możesz jeszcze wrzucić coś na wysokiej rozdzielczości tekstury roślinności itp.

• Lubię to 3

Za 1.42 też szukałem czegoś podobnego, miałem coś takiego: Redux (dużo usprawnień całej gry ai pedów, zachowanie broni, fizyka i dużo więcej) + More Pedestrian and Traffic 1.2 (w teorii 10 razy większe zagęszczenie ludzi i samochodów, w rzeczywistości było dużo ale nie 10 krotnie więcej) + Realistic Traffic AI + World of Variety (jeden z moich ulubionych modów. Przeróżne samochody (łącznie z tymi z DLC) jeżdżą po ulicach LS. bardzo zmienia wygląd ulic na plus) + Jakiś car pack (miałem Mega Realistic Car Pack ale patrząc teraz to widzę, że jest dużo nowych i większych car packów. Wybierz jakiś odpowiedzi dla siebie ¯\_(ツ)_/¯). Wymagania co do komputera oczywiście mocno wzrastają przy takich modach. Jak chcesz to możesz jeszcze wrzucić coś na wysokiej rozdzielczości tekstury roślinności itp.
Bardziej chodziło mi o nowe zachowania npc niż o usprawnienia graficzne i fizyczne, ale niektóre z modów które wymieniłeś bardzo mi się przydadzą i wielkie dzięki
Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dominik087pl
      Pomocy potrzebuje update.rpf pod wersje 1.0.1365.1 GTA  V    
      bo zapomnialem backupa .....
    • Przez Rowe
      Witam,
      Czy moje konto moze zostac zbanowane za posiadanie modów na online, ale gdy z nich nie korzystam?
    • Przez rynek
      Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.
       Problem jest taki że nie działają mi mody, chodzi o simpletrainer, menyoo. Mam wersję pudełkową. Jakiś czas temu normalnie korzystałem z modów, natomiast po przerwie i uruchomieniu GTA5 wywala błąd, np system windows został zmuszony zamknąć program, wystąpił nieoczekiwany błąd skontaktuj się z rockstar lub spróbuj ponownie bla bla bla... tak w kółko.
      Mam zainstalowany najnowszy ScriptHook V aktualizacja DEC 2017, dinput8.dll. Pliki są zainstalowane w folderze głównym gta5
      Generalnie próbowałem już chyba wszystkiego. Usunięcie plików, ponowna instalacja, odpalanie offline - wywala kiedy wczytuje intro ( błąd windows), odpalanie przez OpeniV z folderu mods, Chodzisieci antywirusa i zapory.  Męczę się z tym i szukam rozwiązania od wielu dni.
      W momencie kiedy usuwam scripthook'a i mody, gra odpala.
      Jeśli chodzi o moda to oczekuję głównie trainera samochodów z online do single player
      Bardzo proszę o pomoc. 
    • Przez nudzija
      czym moge odblokować modyfikacje w los santos customs?
    • Przez robson602
      Witam mam pytanie odnośnie wgrywania modów. Chciałem wgrać sobie parę samochodów do gry, ale żaden mi nie chce działać. Dodam że próbuje je wgrać na 2 sposoby (addon i Replace), ale żaden z tych sposobów nie działa, bo tylko gdy gra się ładuje w menu od razu wywala mi komunikat "Program przestał działać". Co mogę robić nie tak z wgrywaniem tych modów? Próbowałem robić krok po kroku jak niektórzy na filmikach z YT i nic to nie dało.... Proszę o pomoc, bo ja już nie wiem co robić

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.